Tesco Clubcard Poland

Tesco Clubcard Poland Free App

Rated 3.13/5 (962) —  Free Android application by Tesco Stores

What are users saying about Tesco Clubcard Poland

T70%
by T####:

Does anyone try to enter date if birth using THAT calendar? When I cannot go to particular year? Is it an quest for user?

I70%
by I####:

DNO, nie da się nawet zalogować

O70%
by O####:

Jakie to niby "błędy" poprawiono, czy mamy zagrywać?

X70%
by X####:

Aplikacja miesza kupony, juz wykorzystane pokazuje za nadal dostepne, jesli mam kilka bonow o tej samej wartosci, jak mam zapamietac ktory wykorzystalam??? Jedyny plus to widok na promocje i kod kreskowy karty.

P70%
by P####:

Być może to kwestia lokalna ale w moim Tesco nie mogę z aplikacji korzystać, bo "powinienem mieć wydrukowane kupony" - serio? Przecież to kompletnie nie ma sensu... Na dziś nie mam z aplikacji żadnego pożytku, a szkoda, bo mogłaby być pomocna.

M70%
by M####:

W koncu nie trzeba nosić kart ze soba! Szkoda tylko że dla kazdego bonu trzeba od nowa wpisywac pin, po co skoro już się zalogowalem? Kolejna rzecz to to ze glownym zastosowaniem apki jest skanowanie zebranych bonow, przy czym często jest to kilka bonow podczas jednych zakupow. Dlaczego wiec trzeba dotknac ekranu kilkanascie razy zeby zeskanowac pierwszy bon i 8 dla kazdego następnego? Duzym ulatwieniem bylaby mozliwosc przechodzenia od bonu do bonu jednym lub dwoma kliknieciami. Jakby tak bylo daje 5!

B70%
by B####:

O wiele za wiele kroków by dostać się do kodu kreskowego karty czy bonu. Niczego ta appka nie ułatwia w obecnej wersji.

Q70%
by Q####:

dziala


Share Your Experience

  Login to post your comments

Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.15
962 users

5

4

3

2

1