Tesco Clubcard Poland

Tesco Clubcard Poland Free App

Rated 2.89/5 (2,102) —  Free Android application by Tesco Stores

Advertisements

About Tesco Clubcard Poland

You can always have the benefits of the Clubcard loyalty program in your phone thanks to the Tesco Clubcard mobile application. You will gain an instant access to your Clubcard vouchers and coupons in one place. You can update or change your personal and contact details, have access to the summary of your transactions and points, and you can easily use your Clubcard at the store by scanning it from your phone's screen at the cash register. You can also follow current Tesco promotions at any time you want.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Tesco Clubcard Poland version 2.0.4 on your Android device!
Downloaded 100,000+ times, content rating: Everyone
Android package: pl.tesco.clubcard, download Tesco Clubcard Poland.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
Bug
buster
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
We update the app as often as possible to make it faster and more reliable for you. To make sure you don’t miss a thing, just keep your Updates turned on. There was fixed issue with frozen point on home page.
We are constantly working to improve our app to make it more enjoyable and useful.
Minor bug fixes.
Version update Tesco Clubcard Poland was updated to version 2.0.4
Version update Tesco Clubcard Poland was updated to version 1.1.56
More downloads  Tesco Clubcard Poland reached 100 000 - 500 000 downloads

What are users saying about Tesco Clubcard Poland

C70%
by C####:

Product doesn't work. I couldn't even write b-day to register account. Please don't answer that registration is processing cuz I own my card for few years.

F70%
by F####:

I cant get any of the coupons and details about my carsld, also when i went to the store for help the ladt said noone in the store is able to help. I would like to take advantage of the coupons i deserve.

J70%
by J####:

Być może to kwestia lokalna ale w moim Tesco nie mogę z aplikacji korzystać, bo "powinienem mieć wydrukowane kupony" - serio? Przecież to kompletnie nie ma sensu... Na dziś nie mam z aplikacji żadnego pożytku, a szkoda, bo mogłaby być pomocna. -- EDIT -- I jakby tego było mało po prawie dwóch latach, ktoś z Tesco zareagował na mój komentarz... Serio? Po takim czasie?

Z70%
by Z####:

Mimo posiadania konta nie można się zalogować

W70%
by W####:

Nie można zmienić języka czyli jeśli nasz tel nie posiada polskiego to apka wariuje;))

D70%
by D####:

Dobra zmiana! W koncu apka zbliza sie wygladem do obecnych standardow. Menu na dole ekranu na plus. Przegladanie kuponow duzo lepsze, automatyczna synchronizacja takze na plus (o ile dziala)! Przy wyswietlaniu duzego kuponu przydalaby sie gdzies na ekranie informacja o produkcie ktorego dotyczy oraz swipe w lewo lub prawo by szybko przejść od kodu do kodu. Nadal brak możliwości zmiany języka :-(

V70%
by V####:

Bardzo dobry kierunek zmian. Aplikacja działa dobrze i sprawnie. Brawo za dobrą pracę.

U70%
by U####:

Nie da się zalogować. Używam nowej wersji, cały czas jest błąd "wystąpił nieoczekiwany błąd"

I70%
by I####:

Mimo włączonego (działającego) internetu, nie mogę nic zrobić, bo aplikacja twierdzi, że nie ma połączenia internetowego -.-"

T70%
by T####:

Tesco wyrzuciło poprzednią toporną appkę do kosza i w maju 2017 wypuściło całkiem nową. Wyeliminowało bodaj wszystkie wady, na które się uskarżałem (a było ich mnóstwo). Teraz skanowanie kuponów przy kasie jest szybkie i łatwe. :)

L70%
by L####:

Mam 2 rozne konta clubcard.. Babci i swoje. Niezaleznie na ktore konto sie loguje pokazuje mi ta sama ilosc zebranych punktow i zero kuponow... Choc na babci koncie powinny znajdowac sie 3...

S70%
by S####:

Nie mogę dodać swojego adresu-aplikacja nie przyjmuje liter w numerze mieszkania.

I70%
by I####:

DNO, nie da się nawet zalogować

T70%
by T####:

Does anyone try to enter date if birth using THAT calendar? When I cannot go to particular year? Is it an quest for user?

Q70%
by Q####:

dziala

B70%
by B####:

O wiele za wiele kroków by dostać się do kodu kreskowego karty czy bonu. Niczego ta appka nie ułatwia w obecnej wersji.

M70%
by M####:

W koncu nie trzeba nosić kart ze soba! Szkoda tylko że dla kazdego bonu trzeba od nowa wpisywac pin, po co skoro już się zalogowalem? Kolejna rzecz to to ze glownym zastosowaniem apki jest skanowanie zebranych bonow, przy czym często jest to kilka bonow podczas jednych zakupow. Dlaczego wiec trzeba dotknac ekranu kilkanascie razy zeby zeskanowac pierwszy bon i 8 dla kazdego następnego? Duzym ulatwieniem bylaby mozliwosc przechodzenia od bonu do bonu jednym lub dwoma kliknieciami. Jakby tak bylo daje 5!

P70%
by P####:

Być może to kwestia lokalna ale w moim Tesco nie mogę z aplikacji korzystać, bo "powinienem mieć wydrukowane kupony" - serio? Przecież to kompletnie nie ma sensu... Na dziś nie mam z aplikacji żadnego pożytku, a szkoda, bo mogłaby być pomocna.

X70%
by X####:

Aplikacja miesza kupony, juz wykorzystane pokazuje za nadal dostepne, jesli mam kilka bonow o tej samej wartosci, jak mam zapamietac ktory wykorzystalam??? Jedyny plus to widok na promocje i kod kreskowy karty.

O70%
by O####:

Jakie to niby "błędy" poprawiono, czy mamy zagrywać?


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
2.95
2,102 users

5

4

3

2

1