Albania News

Albania News Free App

Rated 3.00/5 (2) —  Free Android application by Mobape

Advertisements

About Albania News

Shqiperia News - Të gjitha lajmet nga Shqipëria në pajisjen tuaj!

Me app Albania News, tani ju keni titujt kryesore të lajmeve nga Shqipëria në pajisjen tuaj!

Lajmet e disa kategori:

- Download
- Shqipëria
- Politika
- Ekonomia
- Krimi
- Sport
- Bota

Dhe të gjitha informacionet e motit për ditët e ardhshme! Shih se çfarë do të jetë e motit dhe temperaturat në Shqipëri dhe e di nëse ajo do të bjerë shi, ose ajo do të jetë me diell.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Albania News version 1.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: pt.mobape.albanianews, download Albania News.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Albania News reached 100 - 500 downloads

Oh snap! No comments are available for Albania News at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.05
2 users

5

4

3

2

1