Fenerbahçe Yandex

Fenerbahçe Yandex Free App

Rated 4.89/5 (100,436) —  Free Android application by Яндекс

About Fenerbahçe Yandex

Fenerbahçe Yandex aradıklarınızı kolayca bulmanızı sağlayan hızlı ve güvenilir bir arama uygulamasıdır. Fenerbahçe için özel olarak geliştirilmiş uygulama sayesinde internet bağlantısı sağladığınız her yerde yapacağınız aramalarla Fenerbahçe’ye destek olabilirsiniz. Fenerbahçe Yandex uygulaması üzerinden yapacağınız her arama Fenerbahçe Spor Kulübü'ne para kazandıracaktır.

Fenerbahçe Yandex uygulamasıyla sorgularınızı klavyede yazarak veya sesli yapabilirsiniz. Aradıklarınızı daha hızlı bulmanız için bazı soruların yanıtları doğrudan arama kutusu ipuçlarında yer alır. Örneğin hava durumu, döviz kuru gibi bilgileri, uygulama siz daha sorguyu yazarken verir.

Fenerbahce Yandex is what you call a fast and reliable search application that lets you easily find. Thanks to a specially developed application for Fenerbahce Fenerbahce can support the calls you make everywhere you provide internet connection. Fenerbahce each call you make will earn money through Yandex applications Fenerbahce Sports Club.

Fenerbahce Yandex application by typing on the keyboard, or you can voice your queries. The answers to some questions that you find faster what you're looking for is located directly in the search box tips. For example, weather conditions, such as exchange rate information, the application gives you while typing the query.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Fenerbahçe Yandex version Varies with device on your Android device!
Downloaded 500,000+ times, content rating: Not rated
Android package: ru.yandex.searchplugin.fb, download Fenerbahçe Yandex.apk

All Application Badges

2x
Users love it
Free
downl.
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
• Fenerbahçe'nin o haftaki maçının sonucu ve gelecek maçın kiminle, ne zaman oynanacağı bilgisi ana ekranda görülebilecek
• Ekranın alt kısmına hava durumu, trafik, döviz kuru ve diğer önemli günlük bilgilere kolayca erişmeni sağlayan Yandex servisleri eklendi
• Bazı ufak hatalar düzeltildi ve iyileştirmeler yapıldı

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
100,436 users

5

4

3

2

1