ERKEN SEÇİM

ERKEN SEÇİM Free App

Rated 3.40/5 (5) —  Free Android application by interesting

Advertisements

About ERKEN SEÇİM

Türkiye 1 Kasım'daki erken seçime hazırlanırken , yapılan ve yapılacak tüm anketleri takip etmesi de zorlaşıyor , işte bu süreç de seçime kaç gün kaldığını , son anketlerin ne yönde olduğunu tek bir tıklama ile takip edebilirsiniz.
Anket şirketleri genelde bu anketleri sitelerinden yayınlamak yerine , kendi müşterilerine sunarlar ,yayınlama seçeneğini de anketi yaptıran müşterilerine bırakırlar.
Seçime katılan bazı partiler , Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) , Adalet ve kalkınma Partisi AKP , Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) .... ve diğerleri .İşte kendi partinizin seçim öncesi oy oranları ne düzeyde Erken Seçim Uygulamamızdan takip edebilirsiniz .Seçimin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Turkey prepares for early elections on November 1, constructed and difficult also to follow all polls will be held, that is this process is the number of days the election, what the latest survey that direction you can follow with a single click.
Instead of survey companies usually publish this survey sites, they offer their customers, they leave its customers who surveys the publishing options.
Some parties participating in the election, the Nationalist Movement Party (MHP), the Justice and Development Party, the Republican People's Party (CHP) .... and others .is in the pre-selection of your own party voting shares and at what level you can follow our Early Elections Practice good for our .Seçi my country We wish it to be.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install ERKEN SEÇİM version 1.0 on your Android device!
Downloaded 500+ times, content rating: Everyone
Android package: secim.anket, download ERKEN SEÇİM.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  ERKEN SEÇİM reached 500 - 1 000 downloads

Oh snap! No comments are available for ERKEN SEÇİM at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.45
5 users

5

4

3

2

1