AVD Studio

AVD Studio Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by Argent Muriqi

Advertisements

About AVD Studio

Aplikacioni shërben për tu informuar mbi shërbimet që i ofrohen eventeve martesore.

Ky aplikacion është thjesht informativ dhe ka bazë informuse rreth teknologjisë së filmimit dhe fotografisë për çiftet në prag martese.

Me këtë aplikacion mund të zgjidhni shërbimet, ti prenotoni ato, si dhe të informoheni mbi çdo shërbim që ne ofrojmë për të qënë sa më korrekt në ditën më të veçantë të jetës tuaj.

Për më shumë ju ftojm të shkarikoni Aplikacionin Falas.

Download now for Free

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install AVD Studio version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: shkodra.avdstudio, download AVD Studio.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
News technology about Video & Foto production for weddings

Oh snap! No comments are available for AVD Studio at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1