Trstená

Trstená Free App

Rated 4.75/5 (4) —  Free Android application by Datalan a.s.

Advertisements

About Trstená

Aplikácia Trstená poskytuje aktuálne informácie o dianí v meste. Priamo do vášho telefónu budú doručované najnovšie správy, oznamy, výstrahy, dôležité informácie, pozvánky na udalosti. Nájdete tu kontakty na mestský úrad, primátora, poslancov.

Prostredníctvom prieskumov, alebo hlasovaním v anketách budete môcť vyjadriť svoj názor. V mape si budete môcť vyhľadať miesto, kde sa potrebujete dostať, nájsť si inštitúciu, jej adresu, úradné hodiny, kontakt.

Pomocou aplikácie Trstená je možné posielať aj podnety na riešenie. Ku každému podnetu je možné pripojiť fotografiu z miesta podnetu. Trstená application provides an update on events in the city. Directly to your phone will be delivered to the latest news, announcements, warnings, important information, event invitations. You will find contacts to the municipal council, mayor, deputies.

Through surveys, or vote in polls will be able to express their opinions. In the map you will be able to find the point where you need to go, to find the institution, its address, opening hours, contact.

Using applications Trstená can also send suggestions for a solution. For each initiative, it is possible to attach a photo from the site initiative.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Trstená version 1.0.10 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: sk.datalan.mvm.trstena, download Trstená.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
3.2+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Trstená at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.85
4 users

5

4

3

2

1