eBlok

eBlok Free App

Rated 4.32/5 (60) —  Free Android application by Maroš Jurkovič

Advertisements

About eBlok

Ak pravidelne strácate doklad o nákupe, alebo zabíjate čas hľadaním v stolíku plnom dokladov mobilná aplikácia eBlok je určená práve pre Vás. Všetky doklady o nákupoch máte vždy vo vrecku, nepokrčené, bez stopy rozliatej kávy a hlavne založené prehľadne, aby aj stresujúca reklamácia bola jednoduchá.

Stačí rychlo zoskenovať a za sekundu vyhľadať ten správny doklad o nákupe. If you regularly lose proof of purchase, or just killing time looking at table full dokladov eBlok mobile application is suitable for you. All proof of purchase, you always have in your pocket, creases, no traces of spilled coffee and especially clearly established that the claim was stressful and simple.

A quick second to scan and find the right proof of purchase.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install eBlok version 1.2.0 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Everyone
Android package: sk.wame.eblok, download eBlok.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Prihlasovanie Facebook účtom v aplikácii aj na webe eblok.sk
Možnosť prepojenia eBlok účtu s Facebook účtom cez nastavenia profilu
Automatická detekcia DKP na odfotenom bloku* (pri dostatočnej kvalite foto)
Redizajn notifikácii
Záloha blokov do počítača
Názov bloku je nepovinný
Ďalšie bugfixy a zvýšenie výkonu aplikácie

What are users saying about eBlok

J70%
by J####:

Preco je vobec nutna registracia emailom?

R70%
by R####:

Nebolo by odveci pouzit google ci facebook na registraciu a login

A70%
by A####:

minus: aplikaca napriek tomu, ze hovori po anglicky (mozno je to dane iba mojim nastavenim systemoveho jazyka) je uzamknuta iba pre uzivatelov zo Slovenska! minus: aplikacia hovori anglicky (viz bod vyssie), no tagy su v slovencine! MINUS-MINUS-MINUS!!!!: aplikacia sa neda pouzit pri nakupoch v zahranici - login do aplikacie je evidentne viazany na slovenske IP adresy (a chybova hlaska je "velavravna": Something went wrong. Try again later)!!!! co znamena, blocky sa daju "nahodit" az po navrate na uzemie Slovenska.... MINUS: nevidim nikde moznost zrusit ucet! MINUS: nevidim nikde ziadnu zmienku o ochrane informacii...

Z70%
by Z####:

Chýba mi možnosť uloženia viac fotiek tovaru k jednému bloku. Bežne kúpim v jedbom obchode napríklad viac oblečenia na jeden blok, verím že by to bolo +, potom u mňa 5*. Ďakujem super appka, prajem veľa úspechov

W70%
by W####:

Super appka, po novom už dostupná aj mimo územia SR. Veľmi prehľadný archív blokov z nákupu čohokoľvek z čoho sa môže zísť pri reklamácii alebo prípadnej oprave. Už nikdy viac stratený, zapatrošený alebo vyhodený doklad o kúpe.

D70%
by D####:

aplikácia je viazaná na systémovy jazyk co ke skoda. vela ludi ako ja. ma. systémovy len anglicky bez možnosti zmeny. preto by som.uvítal keby sa v aplikacii dal menit jazyk na slovensky. nahadzovanie blockov je zdlhave vypisovanie datumu,dkp... to sa mi fakt nechce stravit nahadzovanim stoviek blockov do aplikácie. zostavam pri krabici. keby aplikácia rozoznala udaje po odfoteni aby to bolo easy bolo by to fajn ale takto nie.


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.35
60 users

5

4

3

2

1