Canlıların Sınıflandırılması

Canlıların Sınıflandırılması$0.85

Rated 1.00/5 (1) —  Free Android application by İLKER CORSUZ

Advertisements

About Canlıların Sınıflandırılması

Canlıların Sınıflandırılması konusuna ait anlatım videosu, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Bu uygulama ile deneyimli öğretmenlerimizin konu anlatımlarıyla sınavlarda ve tekrar yapmada Canlıların Sınıflandırılması konusu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

YGS ve LYS üniversite sınavlarına hazırlanırken yararlanabileceğiniz Biyoloji Dersleri konularına ait anlatım videoları, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmuştur. Bu ders uygulaması içindeki deneyimli öğretmenimizin Biyoloji konu anlatımı sayesinde YGS ve LYS üniversite sınavlarında ve ders tekrar yapmada hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.Mobil Ders Uygulamamız YGS ve LYS üniversite Sınavlarında Biyoloji Dersi başarınızı arttırmak için harika bir yoldur. Bu dersi satın alan öğrenciler bir sene boyunca istediği zaman,istediği yerde dersi açıp,ders videosundan yararlanabilmektedirler. Öğrenciler mobil ders videosu sayesinde YGS ve LYS üniversite sınavlarındaki Biyoloji test sorularını daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebileceklerdir. YGS ve LYS sınavlarında Biyoloji test Sorularında başarıya giden yolda bizimle beraber olun.

Uygulamamız;

- Eğitim videoları alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır
- Biyoloji konularında zorlanıyorsanız, bu dersi kolay bir şekilde anlayabilir netlerinizi ve sınav puanınızı arttırabilirsiniz.
- Uygulama içi reklamlar ile ders çalışmanız engellenmez Classification of the subject of the video of the live lecture is prepared and presented to you in an understandable and effective way. The exam with our experienced teachers lecturing with this application and you can have more information about the classification of living issues in doing it again.

YGS and LYS university exams you can take advantage of preparing lecture videos Biology of the course topics were prepared and presented to you in an understandable and effective way. This course applications thanks to an experienced teacher of our biology lectures in having more information about making the SDK and LYS university exams and course again olabilirsiniz.mobil course our application YGS and LYS is a great way to increase your Biology Courses success in university exam. This course at any time during a year, the students bought, open course where they want, they can benefit from the lessons video. Students will be able to solve the mobile classes through video and LYS YGS university exam in biology test questions more quickly and easily. Biology YGS and LYS exam test is with us on the road to success in the question.

Our application;

- Designed by experts in the field of teacher training videos
- If you have trouble in biology, you can increase your exam score and this course is your easy way to understand.
- Do not study with in-app ads are not blocked

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Canlıların Sınıflandırılması version 1.0 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Not rated
Android package: tr.asil.kumeegitim.canlilarinsiniflandirilmasi, download Canlıların Sınıflandırılması.apk

All Application Badges

Paid
app
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

More downloads  Canlıların Sınıflandırılması reached 1 - 5 downloads

Oh snap! No comments are available for Canlıların Sınıflandırılması at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
1.05
1 users

5

4

3

2

1