Enerji Dönüşümleri BİYOLOJİ

Enerji Dönüşümleri BİYOLOJİ$0.85

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by İLKER CORSUZ

Advertisements

About Enerji Dönüşümleri BİYOLOJİ

Enerji Dönüşümleri konusuna ait anlatım videosu, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Bu uygulama ile deneyimli öğretmenlerimizin konu anlatımlarıyla sınavlarda ve tekrar yapmada Besinlerin Sindirimi konusu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

YGS ve LYS sınavlarına hazırlanırken yararlanabileceğiniz Biyoloji Dersleri konu anlatım videoları, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmuştur. Bu ders uygulaması içindeki deneyimli öğretmenimizin 9. sınıf , 10.sınıf,11.sınıf,12.sınıf Biyoloji konu anlatımları sayesinde YGS ve LYS sınavlarında ve ders tekrar yapmada hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulamamız YGS ve LYS Sınavlarında Biyoloji Dersi başarınızı arttırmak için harika bir yoldur. Bu dersi satın alan öğrenciler bir sene boyunca istediği zaman,istediği yerde dersi açıp,ders videosundan yararlanabilmektedirler. Öğrenciler ders videosu sayesinde YGS, LYS,KPSS sınavlarındaki Biyoloji test sorularını daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebileceklerdir. YGS,LYS,KPSS sınavlarında Biyoloji test Sorularında başarıya giden yolda bizimle beraber olun.

Video Ders;

- Eğitim videoları alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır
- Dersinde zorlanıyorsanız, bu dersi kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.
- Uygulama içi reklamlar ile ders çalışmanız engellenmemektedir.
- Sınavlardaki test sorularını daha hızlı ve kolayca çözmenize yarayacaktır.
- Sınavlardaki başarınızı arttırır. Energy Conversion expression of video topics are prepared and presented to you in an understandable and effective way. The exam with our experienced teachers lecturing with this application and you can have more information on the subject of food in the digestive do it again.

YGS and LYS exams you can take advantage of preparing Biology Courses lecture videos have been prepared and presented to you in an understandable and effective way. 9th grade in this course is an experienced teacher of our application, Grade 10, Grade 11, Grade 12 Biology Through lectures and classes in the SDK and LYS exam you can learn more about doing it again. Our application is a great way to increase your success in the course of Biology YGS and LYS exam. This course at any time during a year, the students bought, open course where they want, they can benefit from the lessons video. The course enables students to video SDK, LYS, solve questions in biology KPSS tests more quickly and easily. YGS, LYS, Biology KPSS tests be with us on the road to success in the question.

Video Course;

- Designed by experts in the field of teacher training videos
- If you have trouble on the course, you can understand this lesson in an easy way.
- Do not study with in-app ads are blocked.
- The test questions in the exam will help you solve more quickly and easily.
- Increase your success in the exam.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Enerji Dönüşümleri BİYOLOJİ version 1.0 on your Android device!
Downloaded N/A times, content rating: Not rated
Android package: tr.asil.kumeegitim.enerjidonusumleri, download Enerji Dönüşümleri BİYOLOJİ.apk

All Application Badges

Paid
app
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app


Oh snap! No comments are available for Enerji Dönüşümleri BİYOLOJİ at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1