Osmanlı Devletinde Kültür Mde.

Osmanlı Devletinde Kültür Mde.$0.86

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by İLKER CORSUZ

Advertisements

About Osmanlı Devletinde Kültür Mde.

Osmanlı Devletinde Kültür ve Medeniyet konusuna ait anlatım videosu, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Bu uygulama ile deneyimli öğretmenlerimizin konu anlatımlarıyla sınavlarda ve tekrar yapmada Osmanlı Devletinde Kültür ve Medeniyet konusu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

YGS ve LYS sınavlarına hazırlanırken yararlanabileceğiniz Tarih Dersleri konularına ait anlatım videoları, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmuştur. Bu ders uygulaması içindeki deneyimli öğretmenimizin Tarih konu anlatımı sayesinde YGS ve LYS sınavlarında ve ders tekrar yapmada hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulamamız YGS ve LYS Sınavlarında Tarih Dersi başarınızı arttırmak için harika bir yoldur. Bu dersi satın alan öğrenciler bir sene boyunca istediği zaman,istediği yerde dersi açıp,ders videosundan yararlanabilmektedirler. Öğrenciler ders videosu sayesinde YGS ve LYS sınavlarındaki Tarih sorularını daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebileceklerdir. YGS ve LYS sınavlarında Tarih Sorularında başarıya giden yolda bizimle beraber olun.

Uygulamamız;

- Eğitim videoları alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır
- Tarih derslerinde zorlanıyorsanız, bu dersi videolu anlatımlarımızla kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.
- Uygulama içi reklamlar ile ders çalışmanız engellenmez
- Derslerimiz sınavlardaki başarınızı arttırmaktadır. Culture and Civilization of the Ottoman Empire and video lectures are prepared and presented to you in an understandable and effective way. The exam with our experienced teachers lecturing with this application and you can have more information on the subject of culture and civilization in the Ottoman Empire do it again.

YGS and LYS with which to prepare for the exam date Lessons videos of lectures on the subject were prepared and presented to you in an understandable and effective way. Through this course, experienced teacher lecturing in our history, the practice of YGS and LYS exam and course you can have more information about doing it again. Our application is a great way to increase your success in History Course YGS and LYS exam. This course at any time during a year, the students bought, open course where they want, they can benefit from the lessons video. Students will be able to solve through lecture videos YGS and LYS History questions more quickly and easily in the exam. YGS and LYS be with us on the road to success in the history questions.

Our application;

- Designed by experts in the field of teacher training videos
- If you are having difficulty in the course of history, you can understand the course of our narrative video in an easy way.
- Do not study with in-app ads are not blocked
- Our course is to increase your success in the exam.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Osmanlı Devletinde Kültür Mde. version 1.0 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Not rated
Android package: tr.asil.kumeegitim.osmanlidevletindekultur, download Osmanlı Devletinde Kültür Mde..apk

All Application Badges

Paid
app
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

More downloads  Osmanlı Devletinde Kültür Mde. reached 1 - 5 downloads

Oh snap! No comments are available for Osmanlı Devletinde Kültür Mde. at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1