Paragraf TURKCE,ÖZEL DERS LYS

Paragraf TURKCE,ÖZEL DERS LYS$0.87

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by İLKER CORSUZ

Advertisements

About Paragraf TURKCE,ÖZEL DERS LYS

Paragraf konusuna ait anlatım videosu, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Bu uygulama ile deneyimli öğretmenlerimizin konu anlatımlarıyla sınavlarda ve tekrar yapmada Paragraf konusu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

KPSS,YGS ve LYS sınavlarına hazırlanırken yararlanabileceğiniz TÜRKÇE Dersleri konularına ait anlatım videoları, anlaşılabilir ve etkili bir şekilde hazırlanıp sizlere sunulmuştur. Bu ders uygulaması içindeki deneyimli öğretmenimizin Türkçe konu anlatımı sayesinde KPSS,YGS ve LYS sınavlarında ve ders tekrar yapmada hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulamamız KPSS,YGS ve LYS Sınavlarında Türkçe Dersi başarınızı arttırmak için harika bir yoldur. Bu dersi satın alan öğrenciler bir sene boyunca istediği zaman,istediği yerde dersi açıp,ders videosundan yararlanabilmektedirler. Öğrenciler ders videosu sayesinde KPSS,YGS ve LYS sınavlarındaki Türkçe test sorularını daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebileceklerdir. KPSS,YGS ve LYS sınavlarında Türkçe test Sorularında başarıya giden yolda bizimle beraber olun.

Konu Anlatım Videoları
Anlatım Bozukluğu
Anlatım Biçimleri
Bağlaçlar
Cümle Türleri
Cümlede Anlam
Edatlar
Cümlenin Öğeleri
Fiilde Çatı
Fiilimsiler
Fiil-Kip
Fiiler-Yapı
İsimler
Paragraf
Ses Bilgisi
Sıfatlar
Sözcük Yapısı
Sözcükte Anlam
Ünlemler
Zamirler
Zarflar Subject to paragraph narrative of the video is prepared and presented to you in an understandable and effective way. The exam with our experienced teachers lecturing with this application and you can have more information on the subject to paragraph again.

KPSS, YGS and LYS with which to prepare for the exam in Turkish Courses lecture videos of the subject has been presented to you prepared understood and effectively. Through this course, the practice of experienced teachers in our Turkish lectures KPSS, YGS and LYS exams and lessons you can learn more about doing it again. Our application KPSS, is a great way to increase your success in the exam YGS and LYS Turkish Course. This course at any time during a year, the students bought, open course where they want, they can benefit from the lessons video. The course enables students to video KPSS, Turkish solve test questions faster and easier way of YGS and LYS. KPSS tests YGS and LYS Turkish was with us on the road to success in the question.

Lecture Videos
Speech Disorder
Forms of expression
Conjunctions
Sentence Types
Meaning of Sentences
Prepositions
Elements of Sentence
Roof acts
Gerunds
Verb-Mode
Verb-Building
Names
Paragraph
Phonetics
Adjectives
Word formation
Meaning of words
Interjections
Pronouns
Envelopes

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Paragraf TURKCE,ÖZEL DERS LYS version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Not rated
Android package: tr.asil.kumeegitim.paragraf, download Paragraf TURKCE,ÖZEL DERS LYS.apk

All Application Badges

Paid
app
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

More downloads  Paragraf TURKCE,ÖZEL DERS LYS reached 10 - 50 downloads

Oh snap! No comments are available for Paragraf TURKCE,ÖZEL DERS LYS at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1