Pratik Günlük İngilizce

Pratik Günlük İngilizce Free App

Rated 3.93/5 (95) —  Free Android application by Digicatech

Advertisements

About Pratik Günlük İngilizce

Power Your English kapsamı alrında hazırlanan kalıp cümleler. Günlük İngilizce kullanımına yönelik hazır kalıp cümleler içermektedir. Offline olarak çalışır. Internet gerektirmez.

Özellikleri
=============
- Internetsiz offline çalışabilme
- En sık kullanılan sözcüklerin Türkçe çevirileri
- En sık kullanılan İngilizce cümlelerin Türkçe çevirileri
- Kendi kalıp cümlelerini kaydedebilme
- Online İngilizce - Türkçe sözlük
- Sözlükten offline (Internetsiz) kelimelere aktarım yapabilme.


Kalıp cümleler belirli kategoriler altında sınıflandırılmıştır. Bu nedenle örneğin bir restorana gittiğinizde ilgili ingilizce kalıp konuşmalar elinizin altında olur.Kategorilerdeki cümleleri istediğiniz zaman filtreleyebilir ve kategori içerisinde arama yapabilirsiniz.

Ancak zaman zaman da hangi cümlelerin hangi kategorilerde olduğunun anımsanmaması durumunda da hızlı arama bölümünden yararlanarak ilgili bir kelimeyi Türkçe veya İngilizce olarak arayabilirsiniz.

Cümleler üzerine tıkladığınızda telefonunuzda bulunan "Text To Speech" özelliği kullanılarak İngilizce cümle size sesli olarak okunacaktır. Okuma işlemi telefonununuzun marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir.

En çok kullanılan 1000 'in üzerinde sözcük ücretsiz olarak listelenmiştir.Bulunduğunuz yerde online sözlüğünüz çalışmıyor olabilir. Internete gerek duymadan aradığınız sözcüğü bulabilirsiniz.

Uygulama ayrıca online bir sözlük de içermektedir. Internetinizin olduğu zamanlarda sözlükten sorgulama yapabilir ve kelimeleri daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

Uygulama içi satın alma özelliği vardır. Ücretsiz sürümde tüm İngilizce kalıpları görebilirsiniz. Ancak bazı kalıpların Türkçe metinleri gizlenmiştir. Uygulamayı satın aldığınızda Türkçe metinler ekrana gelmekte ve reklamlar ortadan kalkmaktadır.

Premium sürüme geçmeden de kendi kalıp cümlelerinizi ve sözcüklerinizi kaydedebilir ve kendi arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Program içerisine Yandex desteği ile İngilizce - Türkçe ve Türkçe İngilizce sözlük eklenmiştir. Sözlük online olarak çalışmaktadır. İstediğiniz sözcük aramasını yaparak bulduğunuz sonuçları offline sözcük kütüphanenize ekleyebilirsiniz? Yandex sözlük servisi premium hizmete dahil değildir. Power Your İngilizce scope alre prepared mold sentences. It includes ready for daily use patterns sentences in English. It works as offline. It does not require Internet.

Properties
=============
- The internets ability to work offline
- Turkish translations of the most frequently used words
- The most commonly used Turkish translations of English sentences
- Ability to save your own patterns sentence
- Online English - Turkish Dictionary
- Glossary of offline (internets) to make the transfer into words.


Mold sentences are classified under certain categories. Therefore, for example, you can filter out sentences in olur.kategori at your fingertips whenever you want to talk about English mold When you go to a restaurant and you can search in the category.

But occasionally a word about taking advantage of the quick search section which, if not remembered that sentence in the categories you can search in English or Turkish.

Sentence on your phone when you click on "Text To Speech" English sentence using the feature will be read aloud to you. Reading may vary depending on the make and model of your phone from these.

Most used 1,000 words in the online dictionary as free where you listelenmiştir.bulun you may not be working. You can find the word you are looking for without the Internet.

Application contains also an online dictionary. When it is your Internet can query from the dictionary words and save them for later use.

It has the ability to purchase in-app. You can see all the English phrases in the free version. But the Turkish texts of some mold is hidden. When you buy the application is eliminated Turkish texts and ads come on the screen.

The Premium version before you can save your own templates and your words and sentences can create your own library.

Yandex support the program into English - Turkish and Turkish-English dictionary is included. It works as an online dictionary. You can add your results by making the word you want to search your library offline word? Yandex is not included in the dictionary service premium service.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Pratik Günlük İngilizce version 1.8 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: tr.com.ardaaltay.poweryourenglish, download Pratik Günlük İngilizce.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
3.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
İngilizce verileri ile ilgili bazı düzeltmeler yapıldı.
Premium satın almada aktifleştirme sorunu düzeltildi.
More downloads  Pratik Günlük İngilizce reached 10 000 - 50 000 downloads

What are users saying about Pratik Günlük İngilizce

V70%
by V####:

Aradim​ buldum beyond bedava :)

U70%
by U####:

yeterli değil


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.95
95 users

5

4

3

2

1