Nereden Nereye

Nereden Nereye Free App

Rated 4.00/5 (59) —  Free Android application by Mobilist

Advertisements

About Nereden Nereye

Kolay ve hızlı bilet almanın güvenli adresi neredennereye.com 1999 yılında kuruldu. On- line bilet satışı konusunda ilk ve öncü vizyonunu yıllar içerisinde geliştirerek, otobüs ve uçak bileti satın alırken yaşanan zorluk ve sıkıntıları, internet üzerinden alışveriş keyfine dönüştürdü.

Yıllar içerisinde artan tecrübesi, gelişen teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile hız çağını yakalayarak, internetten güvenli, hızlı ve ekonomik bilet almanızın en kolay yolu haline geldi.

Neredennereye.com yaygın ulaşım şirket ağı, hızlı ve güvenilir ekonomik bilet avantajlarını siz değerli müşterilerimizle buluşturarak çağın önceliklerini yakalamayı hedeflemektedir.

Ulaşımda kolay bilet alım konusunda öncü olan nerdennereye.com dan bilet alma deneyimini yaşadığınızda Ulusoy, Metro, Varan gibi 90’ı aşkın otobüs firmasına ait otobüs biletlerine , THY, Atlas Jet, Pegasus,Onur air, Sun Express, Anadolu Jet ,Borajet gibi havayolları şirketlerinin uçak biletlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Neredennereye.com da karayolu, havayolu,seferlerinin güncellenen iletişim bilgileri, güzergah, kalkış ve varış saatleri, fiyat ve kampanya bilgilerinden anında haberdar olabilirsiniz.
Otobüs bileti ve uçak bilet alımı yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz, sitemizin alt yapısında mevcut olan SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Firmalardan bağımsız bir ulaşım rehberi ve arama motoru gibi işleyen sistemimizde on-line otobüs bileti ve on-line uçak bileti almak çok kolay, kendinize uygun ulaşım seçenekleriniz için neredennereye.com’dan alacağınız bir bilet ile yepyeni bir dünyaya yolculuğun ilk adımını atacaksınız.
Neredennereye.com doğru bilete ulaştırır.

Easy and fast to get tickets safe address neredennereye.co was founded in 1999. On-line tickets over the years by developing and pioneering vision in the sale of the first bus and the challenges and difficulties experienced when buying plane tickets, turned enjoy shopping on the internet.

Increasing experience over the years, technological infrastructure and expert staff to catch the speed with age, the Internet secure, fast, and has become the easiest way to get affordable tickets.

Neredennereye.co widespread access to corporate network, aims to capture the benefits of fast and reliable economic ticket to our valued customers, bringing the era of priorities.

If you live in the nerdennereye.co experience getting from tickets pioneer in easy ticket purchase transportation Ulusoy Metro Varanda as over 90 bus companies owned bus tickets for Turkish Airlines, Atlas Jet, Pegasus and Onur Air, Sun Express, Anadolu Jet airlines such as Borajet Companies within easy reach of the plane ticket.

You also Neredennereye.co road, air, contact information updated in time, route, departure and arrival times, you can be informed about the prices and campaign information.
Your personal information used to make the purchase of bus tickets and flights, is protected by the SSL security certificate available in our website infrastructure.

An independent access to directory of companies and search engines such as functioning in our system get on-line bus tickets and on-line air tickets is very easy, you can get from neredennereye.com for your convenient transportation options to yourself you will take the first step in the journey to a new world with a ticket.
Neredennereye.co reach the correct ticket.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Nereden Nereye version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: tr.com.mobilist.neredennereye, download Nereden Nereye.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Nereden Nereye reached 10 000 - 50 000 downloads

Oh snap! No comments are available for Nereden Nereye at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.05
59 users

5

4

3

2

1