Ticaret Ofisi

Ticaret Ofisi Free App

Rated 5.00/5 (2) —  Free Android application by NulaSoft Mobile Software Solutions

Advertisements

About Ticaret Ofisi

Ticaret Ofisi'nin temeli 2004 yılına dayanmaktadır. O yıllarda sadece internet ortamında kişi ve kurumlardan gelen görüşlerle uluslararası ticaretin nabzını ölçmeye, bunun verdiği sorumlulukla da gönüllü olarak her gelen soruya bir çözüm üretmeye çalıştık. Bunları yaparken hem kişi ve kurumlara hem de kendimize bilgi ve tecrübe sağlayarak Ulusal ve Uluslararası piyasa şartlarını çok daha iyi gözlemledik.

Bu gözlemlerimizin bize verdiği güven ile 2015 yılının ilk yarısında En İyisini yapmak için var olduk. Dış Ticaret için 'Olmazsa Olmaz 'dediğimiz bu zamanda; İhracatın artırılması, Pazar Araştırmalarının Yapılması, Ürün Tedariki, İthalat İşlemlerinin Yürütülmesi, Transit Ticaret ve bu uygulamalarda yer alan Teşvikler için Danışmanlık hizmetleri şeklinde bir bütün olarak kurulmuş, Gümrük- Lojistik- Hukuk süreçlerini de unutmayarak, çözüm ortaklıkları ile bu bütüne dâhil etmiş bir firmayız. Trade is based on the foundation of office in 2004. In those years only to measure the pulse of international trade with the comments received from individuals and organizations on the internet, we have tried to provide a solution to all the questions that gave it responsibility as volunteers. both institutions and individuals alike to them when we observe the national and international market conditions by providing knowledge and experience ourselves much better.

In the first half of 2015 give us confidence that our observations we have got to make this the best. for Foreign Trade 'Musts' as we call this time; Increasing exports, Making the Market Research, Product Supply, Import Implementation of Operations, Transit Trade, and those applications where space is an established whole form of consulting services for incentives, keeping in mind the customs Lojistik- legal process, we are a company which has involved the whole of the solution partnerships.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Ticaret Ofisi version 1.0.1 on your Android device!
Downloaded 5+ times, content rating: Not rated
Android package: tr.com.nula.ticaretofisi, download Ticaret Ofisi.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Arayüz iyileştirildi.

Oh snap! No comments are available for Ticaret Ofisi at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
2 users

5

4

3

2

1