Siemens Türkiye

Siemens Türkiye Free App

Rated 5.00/5 (2) —  Free Android application by Siemens Türkiye

About Siemens Türkiye

Siemens Türkiye'nin gerçekleştirdiği etkinlikler, haberler ve en güncel ürün bilgisine uygulamamızdan erişebilirsiniz. 160 yıldır Türkiye topraklarında gelişimin ve kalkınmanın öncüsü olan Siemens tarihi hakkında bilgiye de uygulamamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden en son teknolojik gelişmeleri takip edebileceğiniz "Gelecek ve Trendler" dergimize ve sağlık sektöründeki yenilikleri takip edebileceğiniz "İnovasyon" dergimize erişebilirsiniz.

Etkinlik ve teknolojik gelişmelerden haberdar olabilmek için e-Posta haber listelerimize abone olabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile sorularınızı ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Activities carried out by Siemens Turkey, news and information applications can access our latest products. The development of 160 years at the forefront of Turkey's territory and development of the application can be found in our knowledge about the history of Siemens. In addition, you can follow the latest technological developments and applications via "The Future and Trends" magazine you can follow innovations in our health sector, "Innovation", you can access our magazine.

You can subscribe to our e-mail list to be informed of news and technological development activities. Through the contact form you can share with us your questions and comments.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Siemens Türkiye version 1.0.0 on your Android device!
APK Size: 38 MB, downloaded 10+ times, content rating: Not rated
Android package: tr.com.siemens.siemensturkiye, download Siemens Türkiye.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
2 users

5

4

3

2

1