Turan Fındık Resmi Uygulaması

Turan Fındık Resmi Uygulaması Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by Altan Kastalmış

Advertisements

About Turan Fındık Resmi Uygulaması

Turan Fındık Hakkında
Turan Fındık üretiminde çevre dostu yöntemler kullanmaya gayret etmektedir.Bu Amaçla imalatımızda enerjiyi,malzemeleri ve doğal kaynakları etkili bir şekilde kullanmaya çaba sarf ediyor, bunu yaparken çevreye olan zararı ve atıkları en aza indirmeyi ve mümkün olan her durumda yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmayı hedefliyoruz.

Turan Fındık bulunduğu bölgede ve çevresinde fındık ticareti alanında lider olabilmeyi ve her konuda müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için, kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı şirketin kalite politikası olarak benimsemiştir.

Deneyimli kadrosu, geleceğe yönelik yatırımları ve müşteri memnuniyetine olan hassasiyeti ile başarısını her geçen gün pekiştirmektedir.

Her ürününde kalite ve güvenilirlik anlayışını korumayı ve güçlendirmeyi kendine vizyon edinen Turan Fındık sektörün öncü firması olmayı hedeflemiştir.

Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön plan da tutarak sürekliliğini devam ettirme kararlılığında olan Turan Fındık sektördeki tecrübesini kurumsal kimliğiyle bütünleştirerek geleceğin hesaplarını yapmaktadır.

Ürün ve hizmet kalitesiyyle ilgili son sözü söyleyecek olan müşteridir; bu nedenle, mevcut ve potansiyel müşterilerin gereksinimlerine odaklanarak müşteri bağlılığı, müşteri tutma ve pazar payını artırma gibi konularda en yüksek düzeye ulaşmaya çalışan firma en kaliteliyi en uygun fiyatla hedef kitleye sunmak için devamlı araştırma faaliyeti içerisindeyiz.

Gıda üretiminde gerekli olan tüm kurallara uymanın yanı sıra, insanlığa faydalı, üreticiye ve çalışanlarına saygılı bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Fındık sektörü içerisinde biz, çevresel, sosyal, kültürel ve tarımsal projelerimizle geleceğin planlamasına odaklanarak, değişime açık ve yeni fikirlerle sürdürülebilir, izlenebilirlik ve görünürlülük faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Turan Fındık üretmiş olduğu fındığın her çeşidini, fındık olarak %100 garanti etmektedir. Nuts About Turan
Turan Hazelnut environmentally friendly methods attempt to use on etmektedir.Bu in the production Occasion manufacture our energy, materials and natural resources are struggling to use in an effective way, damage the environment while doing so and waste We aim to use to minimize and possible renewable energy sources in each case.

Turan found in nuts and nut around the area of ​​trade to ensure customer satisfaction and to be the leader in every respect, to comply with the quality management system requirements adopted as the company's quality policy.

Experienced staff, customer satisfaction and the success with which to invest for the future accuracy reinforces every day.

Each product quality and reliability in the protection and strengthening of understanding aims to be a leading company in its vision learn Turan hazelnut sector.

Without compromising quality, Turan experience in the hazelnut sector, which is in the continuity resume stability by keeping customer satisfaction at the forefront of integrating its corporate identity will operate the accounts.

Product and service customers, who will have the final say on kalitesiyyl; therefore, focusing on the needs of existing and potential customers customer loyalty, customer retention and market the highest level trying to reach firm finest quality issues such as increasing the share we are in continuous research activities in order to offer the most affordable to the target audience.

Food as well as compliance with all the rules in the production, humanity beneficial to the manufacturer and its employees in a respectful way we have been operating.

We hazelnut industry in environmental, social, cultural and agricultural projects focusing on the planning of our future, sustainable change and open to new ideas, we will continue our traceability and visibility activities.

all kinds of nuts that have produced Turan nuts, the nuts are guaranteed as 100%.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Turan Fındık Resmi Uygulaması version 2.0 on your Android device!
Downloaded 5+ times, content rating: Everyone
Android package: tr.com.turanfindik, download Turan Fındık Resmi Uygulaması.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Bağlantı Hataları Giderildi

Oh snap! No comments are available for Turan Fındık Resmi Uygulaması at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1