TurkPos

TurkPos Free App

Rated 4.86/5 (7) —  Free Android application by TURK Elektronik Para A.Ş.

Advertisements

About TurkPos

Satışlarınızı Artırın!
Tahsilatınızı biz yapalım, siz günlük satışlarınıza odaklanın. Müşterilerinize taksitli ve tek çekim ile güvenli alışveriş imkanını, uygun komisyon oranları ile sunarak müşterinizi memnun ederken siz de satışlarınızı artırın.

Güvenli Tahsilat Yapın!
TurkPos ödeme alt yapısını kullanarak, hem müşterileriniz hem de sizin için ödeme bilgilerinizin güvenliğini sağlıyoruz. TurkPos'un güvenli ödeme alt yapısı ile müşteri güvenini sağlayarak satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay Entegrasyon ile Zaman Kazanın!
Gün içerisinde, tek bir entegrasyon ve sözleşme ile sanal pos sistemine sahip olun, hızlı bir şekilde tahsilat yapmaya başlayın.

Tahsilatlarınızı Kolay Takip Edin!
TurkPos yönetim panelinin sağladığı avantajlar sayesinde finansal ve yönetim raporlarına ulaşabilir, ürün ve satış sonuçlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden raporlar alanından firmanızın satış ve ürün oranları ile birlikte tercih edilen ödeme seçeneğini de takip edebilirsiniz.

Increase your sales!
We let your collection, you focus on your daily sales. Tally and secure shopping your customers with a single shot, while satisfied with your customers by providing appropriate commission rate you also increase your sales.

Safe Recovery In!
Turkpos using the payment infrastructure, both your customers as well as we ensure the security of your payment information for you. Turkpos with secure payment infrastructure can make to increase your sales by providing customer confidence.

Save Time with Easy Integration!
During the day, a single integration and have a contract with the virtual POS system, start to charge quickly.

Easy to Follow your collection!
With the advantages of access to financial and management reports turkpos management panel, you can instantly view your products and sales results. Your company's sales reports from the field through the admin panel and you can also track your preferred payment option with the product ratios.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install TurkPos version 1.0.6 on your Android device!
APK Size: 5.6 MB, downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: tr.com.turkpos.android, download TurkPos.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
3.2+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Uygulama iyileştirmeleri yapıldı.

Oh snap! No comments are available for TurkPos at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
7 users

5

4

3

2

1