İBB İSKİ e-Şube

İBB İSKİ e-Şube Free App

Rated 4.45/5 (11) —  Free Android application by İSKİ Genel Müdürlüğü

Advertisements

About İBB İSKİ e-Şube

En iyi hizmeti, en kısa zamanda sunmayı hedefleyen İSKİ, İstanbulluların hayatını kolaylaştıracak yeni bir uygulamayı daha hizmete aldı. Başta yeni abonelik ve mevcut abonelik iptali işlemleri olmak üzere, daha önce şube müdürlüklerine gidilerek yapılan işlemler, artık www.iski.gov.tr üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. İSKİ web sayfasında gerekli formlar doldurulduktun sonra;

- Yeni binalara ilk su aboneliği işlemleri,
- Mukavele yenileme ve isim değişikliği işlemleri,
- Mevcut eski aboneliğin iptali ile yeni adrese yeni aboneliğin aynı anda yapılması işlemleri,
- Abonelik iptal işlemleri internet üzerinden yapılabiliyor.

Yeni Su Aboneliği İçin

Vatandaşlarımız, inşaatı yeni tamamlanmış ve daha önce hiç abone olunmamış konutlarına ilk su aboneliği yapabilmeleri için; internet sitesi üzerinden abone olmak istediği adresi ve diğer bilgileri girerek kaydetmeleri yeterli olmaktadır. Bu aşamadan sonra İSKİ personelinin verilen adrese gideceği tarih, e-posta ve SMS ile aboneye bildirilmektedir. Görevli personelin belirlenen gün ve saatte adrese giderek bina tesisatlarının keşif ve kontrolünü yapması, abone tarafından hazırlanacak olan belgeleri teslim alması ve bu esnada abonelik sözleşmesinin mahallinde abone tarafından imzalanması sonrasında da su kullanıma açılmaktadır.

Mukavele Yenileme ve İsim Değişikliği

Mukavele yenileme ve isim değişikliği yapılmasının talep edilmesi halinde, öncelikle aboneye yine e-posta ve SMS ile randevu saati bildirilmektedir. İSKİ personeli mukavele evrakı ile abonenin belirlediği adreste aboneden imza almakta ve bu işlemler sonrasında su kullanıma açılmaktadır.

Abonelik İptali ve Yeni Adrese Abonelik

İstanbul sınırları dâhilinde başka adrese taşınacak olan vatandaşlarımız da internet sitesi üzerinden ilk adresindeki aboneliği iptal ve yeni adrese abonelik işlemlerini aynı anda yapabilmektedir. Tek yapılması gereken, aboneliğin iptal edilmesi sırasında yeni aboneliğin yapılacağı yerin adresinin ilgili alana girilmesidir.

Abonelik Bedellerinin İadesi

Abonelik bedelleri ise, defaten ödenebileceği gibi abonenin talep etmesi halinde altı eşit taksitte su faturaları ile birlikte de ödenebilmektir. Aboneliğini iptal etmek isteyen abonelerimiz İSKİ internet sitesi üzerinden aboneliğini iptal etmek istedikleri adresi seçip, istenen bilgileri doldurarak başvuru yapmaları halinde iptal işleminin ardından teminat bedeli iadesi abonenin IBAN hesabına yatırılarak SMS ile kendisine bilgilendirme yapılmaktadır. İsteyen abone bu bedeli İSKİ’ye ait tüm veznelerden nakit olarak da alabilmektedir.

İSKİ Vezneleri 16:30’a kadar Açık

İSKİ veznelerinin çalışma saatleri de İstanbullulardan gelen yoğun talep üzerine değiştirilmiş olup, artık 16:30’a kadar tüm veznelerde tahsilat ve iade işlemleri yapılabilmektedir.

Web sitesi 7 gün 24 saat Hizmetinizde

İSKİ internet sitesi üzerinden fatura görüntüleme, ödeme ve itiraz işlemleri de kolaylıkla 7 gün 24 saat yapılabilmektedir.

Best service, which aims to present as soon as possible ISKI new applications received more services to facilitate the life of Istanbul. Mainly including new subscriptions and unsubscribe processes are available, before transactions made by visiting the branch offices can now be done easily through www.iski.gov.t. After the necessary forms filled adduct İSKİ website;

- New building the first water subscription procedures,
- Agreement renovation and name change operations,
- Existing old address to the new subscription with a new subscription is canceled at the same time making processes,
- Subscription cancellations can be made via the Internet.

Subscription for New Water

Our citizens, not to the construction of new housing completed and never before subscribed for subscription to be able to make the first water; the address to which you wish to subscribe through the website and other information that is sufficient to record entering. After this stage, the date to go to the address given on the staff of the OS is reported to the subscriber via email and SMS. Training of staff in the designated day and time address to the increasingly building installations discovery and control, to take delivery of the documents to be prepared by the subscriber and meanwhile opens in the water after being signed by the subscriber at the scene of the subscription contract.

Agreement Renewal and Change of Name

Contract renewal, and upon request the name change to be done, first reported the appointment time again subscribe via e-mail and SMS. At the address specified by the subscriber with the İSKİ staff in contract documents and get signatures from the subscriber opens the water after this process.

And the new address Subscription Unsubscribe

Citizens will be moved to another address within the boundaries of Istanbul in the first unsubscribe via the website address and the new address is able to simultaneously process the subscription. All you need to do, when the address of the place of a new subscription to the cancellation of the subscription is entered in the field.

Return of Subscription Cost

The subscription fees, if requested by the subscriber can be paid in one lump sum is to be paid in six equal installments together with water bills. Our subscribers want to cancel the subscription, select the address they want to cancel your subscription through the website İSKİ internet subscribers to return after collateral cost of cancellation if you apply by filling out the requested information hospitalized with SMS account IBAN are informed him. Subscribers can also receive all want cash from the teller of this cost İSKİ.

İSKİ Teller 16: Up to 30 open

Business hours of operation are also changed on demand from the teller Istanbul, now 16: In all teller operations can be performed up to 30 collection and return.

The website is available 24 hours 7 days

İSKİ bill viewing via the website, payment and appeals procedures can be performed easily 24 hours 7 days.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install İBB İSKİ e-Şube version 1.4 on your Android device!
APK Size: 1.8 MB, downloaded 1,000+ times, content rating: Not rated
Android package: tr.gov.iski.esube, download İBB İSKİ e-Şube.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Görüş Öneri Formu ile her türlü talebinizi mobil uygulama üzerinden iletebilirsiniz.

Oh snap! No comments are available for İBB İSKİ e-Şube at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.55
11 users

5

4

3

2

1