Tv Opoja

Tv Opoja Free App

Rated 4.25/5 (24) —  Free Android application by Al Droid

Advertisements

About Tv Opoja

Tv Opoja nisi zyrtarisht transmetimet më 22 Dhjetor të vitit 2014 dhe sot transmetohet më me shumë se në 10 platforma televizive, ku më një ekip tepër profesional, tashmë është bër si një pjesë e rëndësishme e televizioneve që janë në transmetim në keto Platforma.

Nga një televizion, në start me paisje teknike tejet modeste, ngadalë dhe me investime tërësisht vetanake, për një kohë të shkurtër, televizioni arriti në një shkallë të përsosshmërisë lakmuese duke pretenduar që të jetë konkurente edhe i televizioneve më të mëdha me status kombëtar.

TV “Opoja ” synon të ketë një program cilësor, që t’i argëtojë njerëzit. Një program që i dedikohet të gjitha shtresave të shoqërisë dhe të gjitha moshave.

Ekrani i “Tv Opoja ” kërkon t’u ofrojë shikuesve të tij muzikat dhe emisionet më të mira, ku për veç se ata të gjejnë qetësi, çlodhje, kënaqësi dhe jo presion, zhurmë, alarm e stres

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Tv Opoja version 1.3 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Not rated
Android package: tv.opoja.live, download Tv Opoja.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

Version update Tv Opoja was updated to version 1.3
More downloads  Tv Opoja reached 1 000 - 5 000 downloads

What are users saying about Tv Opoja

T70%
by T####:

tv shum e mire 5 yje

L70%
by L####:

Nuk mundem te hapi kanalin me pelqen shume te shikoj falemderit

U70%
by U####:

Super apk

I70%
by I####:

SHUM BUKUR


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.35
24 users

5

4

3

2

1