Vodafone TV

Vodafone TV Free App

Rated 3.95/5 (4,801) —  Free Android application by Vodafone Україна

About Vodafone TV

Послуга Vodafone TV надає своїм абонентам можливість дивитися популярні телеканали та прямі трансляції футбольних матчів, в тому числі в HD якості у режимі реального часу, фільми з каталогу і слухати радіостанції без плати за трафік. Перелік доступного відео, телеканалів та радіостанцій регулярно оновлюється.
Підключивши послугу, Ви отримаєте доступ до українських та міжнародних спортивних, пізнавальних, дитячих та інших телеканалів, до відеотеки популярних фільмів та серіалів та багато радіостанцій для вільного прослуховування. Послуга доступна для абонентів мережі Vodafone та МТС. Інтернет трафік у додатку не тарифікується!
З Vodafone TV Ви зможете дивитись улюблені фільми і передачі де завгодно просто у своєму смартфоні та планшеті. Vodafone TV service provides its subscribers the ability to watch popular TV channels and live broadcasts of football matches, including HD quality in real time, films from the catalog and listen to radio stations without paying for traffic. The list of available video channels and radio stations regularly updated.
By connecting the service, you get access to the Ukrainian and international sports, cognitive, children and other channels, to the video library of popular movies and TV shows and many radio stations for free listening. The service is available to subscribers of Vodafone and MTS. Internet traffic in the annex of charge!
With Vodafone TV you can watch your favorite movies and transfer anywhere, just in your smartphone and tablet.

Application Screenshots

Screenshot #1: Vodafone TV for Android
Screenshot #2: Vodafone TV for Android

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Vodafone TV version 1.0.6 on your Android device!
Downloaded 100,000+ times, content rating: Not rated
Android package: ua.vodafone.tv, download Vodafone TV.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Додаток став ще кращим, щоб Ви могли насолоджуватися переглядом улюблених телепередач, фільмів, серіалів, мультфільмів та спортивних матчів у прямому ефірі і в записі без плати за трафік!
Version update Vodafone TV was updated to version 1.0.6
More downloads  Vodafone TV reached 100 000 - 500 000 downloads

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.05
4,801 users

5

4

3

2

1