Köşe Yazarları-Yaz Köşesi

Köşe Yazarları-Yaz Köşesi Free App

Rated 4.90/5 (10) —  Free Android application by Ömer DEMİRCİ

Advertisements

About Köşe Yazarları-Yaz Köşesi

Yaz Köşesi,kullanıcılarına basit ve sade arayüzüyle fonksiyonel bir Köşe yazarları, Gazete & Manşetleri uygulaması sunuyor. Şuanlık 28 gazete, 800'den fazla Köşe yazarları ve 41 tane Gazete Manşetleri ile, yayınlanan uygulamanın amacı;gazetenin ve köşe yazarlarının sahip olduğu haklara saygı duyarak,kullanıcılarına; sevdikleri köşe yazarlarına kolayca erişim,rahatça okuyabilmelerini,yazarların isimlerini,başliklarını ve dahada önemlisi yazıların içinde spesifik kelime aramalarını,gazetelerin sayfalarına kolayca ulaşmaları ve gazete manşetlerini görmelerini sağlamakdır..

Geliştirici olarak amacım ,tarafsızca adil olarak,herkese eşit mesafede ve gazetelerin ve köşe yazarların, hakkına saygılı olarak, bu alanda en iyi Köşe yazarları & Gazete uygulamasını, kullancılara ücretsiz olarak sunabilmekdir...

Uygulamanın Fonksiyonel özellikleri:
Reklamsızdır.Uygulama reklam barındırmaz,ücretsizdir.Allah'ımın rızasına kazanabilmek,kendimi geliştirebilmek ve iş bulabilmek için yapılmışdır.
Kendi içinde favori sistemi olması ve favoriye göre sıralanması: Hangi yazarın, uygulama içi kullanıcılardan, ne kadar favorilendiği öğrenin.
kendi içinde okuma sistemi ve okumaya göre sıralanması:Hangi yazarın, uygulama içi kullanıcılardan, ne kadar okunduğunu öğrenin.
-Favori sistemiÜyelik gerektirmeden kullanıcıların özellerine saygı duyarak, köşe yazarlarını favoriye eklenmesi&okunması kolayca ulaşımı,
-Arama sistemi Bu alanda androidde ilk spesifik kelimeyi yazarların yazılarında arayın hangi yazar sizin yazdığınız kelimeyi, yazılarında kullanmış kolayca öğrenın.Ayrıca yazar,başlık ve gazeteye görede arayabilirsiniz..
Gazetelerin resmi sayfaları ve yazarları: Gazetelerin resmi internet sayfalarına ve tüm yazarlarına kolayca erişebilirsiniz.
Manşetler: 41 tane gazetenin manşetlerine toplu ve tekli olarak bakın ve inceleyin.
Köşe Yazarları-Yaz Köşesi:Yer İmleri:Bi yazarın o günkü yazısını sevdiniz ve daha sonra okumak istiyorsunuz. yer imlerinize ekleyin. Yazarın yazısının internet adresi değişmediği sürece,yazıya yer imlerinden ulaşabilirsiniz Yaz Köşesi,hiç bir gazetenin yazısını kopyalamaz ve alıntılamaz. Sahip oldukları hakka saygı duyar ve gazetelerin sayfalarına yönlendirir.
Okuma kolaylaştırıcılığı: Köşe yazarın yazısının yazısını büyültün,arka plan ve yazı rengini veya yazı format ailesini değiştirin.
Geliştiriciye ulaşınHazır amacım bu alanda en iyi uygulamayı sunabilmek,o zaman sizin görüşleriniz benim için altın değerinde.Uygulama içinden kolayca bana mail atabilirsiniz. bug,fonksiyonel özellik,tasarımsal öneriler aklınıza ne gelirse yazın...Bütün mailleriniz dikkatlice okuncak ve değerlendirilcektir.
İstatistikler:Yazarların haftalık ve toplam okunma sayılarını görebilceğiniz gibi,yazarların,gazetelerinin toplam okunma ve favori sayısını görebilirsiniz.

Özel teşekkürler
Uygulamanın ismini bulmamda yardımcı olan, abim, Osman Demirci'ye ve logo tasarımında yardım eden, yeğenim, Erva Demirci'ye teşekkürümü sunarım.

Post Corner, a columnist with functional user interface with simple and plain, Newspapers & Cuffs offers application. Şuanlık 28 newspapers, with more than 800 columnists and 41 one Headlines, the aim of published applications, and respecting the rights of newspaper columnist owned by its users; easily access their favorite columnists, easily able to read, the names of authors, titles, and more importantly, search for specific words in the text, to see the easy access to the pages of newspapers and newspaper headlines sağlamakd ..

My goal as a developer, objectively fair, everyone is equal distance and newspapers and columnists, as respects the right of this field in the best columnists & paper application, a user is sunabilmekd for free ...

Functional features of the application:
advertisement free. application does not contain advertising, to win my consent to ücretsizdir.allah'ı is yapılmışd to be able to develop myself and to find a job.
is a favorite within the system and ranked according to their own favorites: Which author, app users, find out how much it favorilen.
read system itself and by reading sorting: Which author, app users, learn how to read.
-Favorite system With respect to specific users without requiring membership, columnists reading their favorite Adding & easy transport,
-Search systems android in this area first Search for specific words the author of the article which author of words you have written, I have used the writings easily öğrenın.ayrı by author, title, and you can search by the newspaper ..
official page of the newspaper and the author: on the official web page of newspapers, and you can easily access all the authors.
Headlines: See the 41 collective and individual one newspaper headline and examine.
Columnists-left corner of the Bookmarks Bi author like writing that day and then you want to read. Add to your bookmarks. As long as the author's writing web addresses change, it can enter bookmarks from the Post Corner, never copy of a newspaper article and can not be quoted. Respects the rights they have and forwards the pages of newspapers.
Reading facilitation: Columnists enlarge the font of the text, change the background color and font formats or font family.
Contact Developer Ready aim to provide the best practice in this area, then your views to mine gold değerinde.uygul but you can easily through e-mail me. today, functional, write what ever you want ... if you conceptual recommendations carefully to all your e-mail and değerlendirilce okuncak.
Statistics As you can read the total number of weekly and some empirical authors, writers, read the newspaper and you can see your favorite number.

Special thanks
That helps me find the name of the application, brother, Osman helping in blacksmith and logo design, nephew, Ervin I extend my gratitude to Demirci.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Köşe Yazarları-Yaz Köşesi version 1.3.1 on your Android device!
APK Size: 21 MB, downloaded 500+ times, content rating: Not rated
Android package: yazlm.beyaz.keyazarlar, download Köşe Yazarları-Yaz Köşesi.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.2+
Bug
buster
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Öncellikle, kullanıcılarıma teşekkür ediyorum.Uygulamada olan bugları veya öneride bulundukları için(bir buçuk haftada sıfır eleştiri).Kullanıcı kitlem var ama sessizler.
Yenilikler:
-Manşetlerde,resmi büyütmeye çalışırken,uygulamanın kapanmısına sebeb olan hata giderildi.
-İstatistiklerde ikinci ve sonraki tıklamalarda okulaşan bug giderildi.
-Bu güncellemeyi yüklemedende 1.3 versiyonlada uygulamayı çalıştırabilirsiniz ama üstte söylenen hatalar eski versiyonda mevcut..

What are users saying about Köşe Yazarları-Yaz Köşesi

T70%
by T####:

Kose yazarlarini takip etmek icin çok başarılı ve yararlı bir uygulama. Kesinlikle tavsiye ederim


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
10 users

5

4

3

2

1