Bouncer Scotty

Bouncer Scotty Free Game

Rated 4.87/5 (86) —  Free Android application by GamApp

Advertisements

About Bouncer Scotty

Skotty’ i Işınla ile gizemli ve heyecanlı mücadeleye hemen başlayın. Farklı bir gezegene ait zıplama ve tırmanma konusunda oldukça yetenekli olan Skotty tüm engellere rağmen yaklaşık 55.000.000 km uzaklıktaki gezegenine sizlerin sayesinde ulaşabilecek güce sahiptir.
Scotty’ i Işınla her kesimin oynayabileceği eğlenceli ve basit bir oyun olmakla birlikte bağımlılık yapmaktadır. Bir amaca ulaşmak uğruna verilecek mücadele de Skotty’ i yalnız bırakmayın ve onunla birlikte bu heyecanı sizde yaşayın.
Hiç hata yapma düşmeden devam et ve Dünya’ nın derinliklerinden kahramanın gezegenine kadar sürpriz görsellerle, engellerle ve yetkinliklerle dolu seviyeleri görme şansını yakala. Unutma hiç hata yapmadığın sürece başa dönmezsin ve daha da yükseklere tırmanırsın.
Panik yapmamak çok zor. Hele bir de, seviyelere göre karşımıza çıkan engeller ve düştüğünde baştan başlama korkusu heyecanı bir üst seviyeye çıkarıyor. Skotty 'I immediately began to struggle with mysterious and exciting Beam. Despite all the obstacles Skotty quite capable of jumping and climbing on a different planet belongs has the power to reach about 55 million km from the planet thanks to you.
Scotty 'i to be fun and simple game you can play with each segment Beam makes addiction. The fight will be for the sake of reaching a goal Skotty 'I do not leave you alone and live in this excitement with him.
Continued to fall ever make mistakes and the world's depths until the surprise hero of the planet with the visuals, get a chance to see the levels filled with obstacles and competence. Never forget as long as you do not turn you deal with errors and you climb even higher.
Do not panic is very difficult. Certainly not, according to the obstacles encountered and the fear of starting over when levels fall brings a higher level of excitement.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Bouncer Scotty version 3.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.Emre.Scotty, download Bouncer Scotty.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
For everyone
Android game

Game History & Updates

What's Changed
- Hareket sensörünün dur butonuna basıldığında durmama sorunu halledildi.
- Telefondan telefona buton boyutundaki farklılıklar düzenlendi.
- Oyun esnasında ekran kararması düzeltildi.
- Linklerde ki tıklanma sorunu çözüldü.
- Seviye geçme puanları güncellendi.
- Sürükleyici yeni seviyeler eklendi.

What are users saying about Bouncer Scotty

M70%
by M####:

by first time it is ok


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
86 users

5

4

3

2

1