Kelimele - Harfleri Değiştir Kelimeleri Birleştir

Kelimele - Harfleri Değiştir Kelimeleri Birleştir Free Game

Rated 4.50/5 (8) —  Free Android application by CetCiz Games

Advertisements

About Kelimele - Harfleri Değiştir Kelimeleri Birleştir

CetCiz Games'ten harika bir kelime oyunu. Kelimele oyunu ile hız ve zekanızı birleştirip zamana karşı yarışmanız gerekecek.

45sn içinde size verilen harflerin yerlerini değiştirin ve sihirli kelimeleri tek tek bulun. Unutmayın 3 harf ile başlayıp 7-8 harfli kelimelere kadar tırmanan uzun bir maraton bu.

Size verilen harf sayısı arttıkça bonus puanlar kazanacak ve seviye atlayacaksınız. En yüksek puanı hızlı olanlar kazanacak!

Kelime Oyunu ve Bulmaca Oyunları sistemine hız seçeneğini eklediğimizde gerçekten harika bir Kelime Bulmaca Oyunu karşımıza çıktı.

Sözcük ve Kelime Kelime ilerlerken kendinizi Kelime Avı na çıkmış gibi hissedeceksiniz. Bir Kelimatör gibi Kelime Bul ve Kelime Savaşı na sen de katıl!

Kelime Bulmaca daha önce bu kadar zevkli olmamıştı. Türkçe Kelime ararken Bulmaca ve Kelime Türetme olayı gerçekten de hoşunuza gidecek.

Diğer Word Games oyunları gibi sıkıcı olmayan bir Bulmaca ve Zeka Oyunu sizi bekliyor. Ayrıca iki ayrı mod ile gelen Kelimele oyununda Kelimeler bulunması daha kolay olsun diye size ipuçları da sunuyor. Resimli Kelime Bulmaca modu sayesinde Kelime Bulmaca işi daha da kolaylaşıyor.

Kelimelik, A Word gibi bulmacaların karışımı olan ve a+ kategorisinde Zeka isteyen harika bir Word Game sizin indirmenizi bekliyor!

Hadi hemen indirin ve Türkçe Kelime Oyunu keyfini çıkarın. Bulmaca Oyunları ve Kelime Bulmaca Oyunu konusunda ustalığınızı gösterin! CETC is a great word game from Games. the speed with words that game and you'll have to race against time to combine your intelligence.

You change the location of the letters in 45sn and no single magic words. Remember, starting 7-8 3-letter words with letters that climbs up to a long marathon.

You will earn bonus points given to increasing the number and level of capitalization will jump. Those with the highest score will win fast!

Word Games and Puzzle Games Word Puzzles has appeared a really great game when we add the option to speed on the system.

Words and Words Words Words progresses you will feel like out on the hunt. Find a Kalematu such as Word and Word War na you join!

Word Puzzles previously has never been so enjoyable. Word Puzzles and Word Derivation searching for the Turkish event will go really well you like.

As a non-boring games Other Puzzles and Word Games Brain Games is waiting for you. In addition, the presence Words buzzwords from the game with two different modes you get easier as he offers tips. Word Puzzle Word Puzzle Picture mode lets the job even easier.

Word, which is a mixture of puzzles, such as Word and a + category who want a great Word Puzzle Game awaits your download!

Let's quickly download and enjoy Turkish Word Game. Puzzle Games Word Puzzles and show your mastery in Game!

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Kelimele - Harfleri Değiştir Kelimeleri Birleştir version 1.0 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.cetciz.kelimeoyunu.kelimele, download Kelimele - Harfleri Değiştir Kelimeleri Birleştir.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android game


Oh snap! No comments are available for Kelimele - Harfleri Değiştir Kelimeleri Birleştir at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.55
8 users

5

4

3

2

1