PijaMaskeliler Macera

PijaMaskeliler Macera Free Game

Rated 5.00/5 (2) —  Free Android application by S GAMES TECH

Advertisements

About PijaMaskeliler Macera

Pija Maskeliler kahranın kedi çoçuk senin kontrol etmeni bekliyor. Üstelik yol boyunca da engelleri aşıp elmaları toplayacak ve çukurlara düşmemeye çalışacaksın. Önüne gelen engellerden kaçırmaya çalış. Engelleri aş ve yol üzerindeki elmaları topla.Maskeliler ile birlikte bir maceraya çıkmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Haydi, macera ve eğlence seni bekliyor.

KAZANIMLAR
El-göz koordinasyonu
Dikkati sürdürme
Örüntü kurma
Odaklanma
Tepki hızı

3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN PİJA MASKELİLER
Bizimle birlikte Tayfanın macerasına katıl, heyecan dolu yolculuğu Macera ile tamamla. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar ve bölümler. Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN PİJA MASKELİLER
Çocukların el-göz koordinasyonu geliştirmek için tasarlandı. Çocukların aileleri ile birlikte eğlenceli, keyifli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte sizde bu oyuna dahil olabilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız. Pije masked hero when cats are waiting for your child controlling factor. Moreover overcome the obstacles along the way to collect apples and you try not to fall into the pit. Tried to smuggle into the obstacles coming. Overcome obstacles and go on an adventure with apples topla.maskeli on the road has never been so much fun. Come on, adventure and entertainment awaits you.

GAINS
Hand-eye coordination
sustaining attention
establishing Pattern
Focusing
Response rate

Pije MASK FOR 3 YEARS AND OLDER CHILDREN
join the crew's adventures with us, complete with thrilling adventure ride. display and playable sections designed according to Easy and children. Fun and educational.

Pije MASK FOR FAMILIES
Children have been designed to improve hand-eye coordination. families with children is fun, it is designed to be able to spend enjoyable and educational time. For this reason, you can be with your child at first included in the game. In this way you will ensure that your child more fun.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install PijaMaskeliler Macera version 1.3 on your Android device!
Downloaded 500+ times, content rating: Everyone
Android package: com.sgamestech.pijamacera, download PijaMaskeliler Macera.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android game


Oh snap! No comments are available for PijaMaskeliler Macera at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
2 users

5

4

3

2

1