Space Killer

Space Killer Free Game

Rated 4.79/5 (53) —  Free Android application by Geraldina L.L.C

What are users saying about Space Killer

S70%
by S####:

Krejt 5yje se osht shqipe

I70%
by I####:

I like it

Z70%
by Z####:

pom pelqeika

A70%
by A####:

Good job, kjo rate ke veq per

R70%
by R####:

Loje e vitit 1991. Jemi ne 2015 dhe jo ne 1991.

J70%
by J####:

Por dushet ende pune ne ket loj une lujta por nuk humba ne fund nuk qitke me asgje dhe keshtu nuk pat me te besh atu veq te dilesh prej loje

Y70%
by Y####:

Ide shume e bukur dhe urime...por ka shume gjera qe mungojne, psh: opsion per pause per menu per fillim loje ku ke ngelur touch te jete me responsive leviz avash, te shtenat te mos jene automatike, te kesh mundesi te mbledhesh bonuse gjate misionit qe duhet ndare ne misione besoj....gjithsesi urime

F70%
by F####:

Krejt 5yje se osht shqipe

C70%
by C####:

good game

E70%
by E####:

Best game ever

N70%
by N####:

I like it

H70%
by H####:

Super


Share Your Experience

  Login to post your comments

Badges

Free
downl.
Android
2.3.3+
For everyone
Android game

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.85
53 users

5

4

3

2

1