Space Killer

Space Killer Free Game

Rated 4.79/5 (52) —  Free Android application by Geraldina L.L.C

Advertisements

About Space Killer

Space Killer, the mision is to kill all the enimies, survive from aliens and go back to the Earth before the aliens space ship destroy you and all of your kind.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Space Killer version 3 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: not.geraldina.titi, download Space Killer.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3.3+
For everyone
Android game

What are users saying about Space Killer

S70%
by S####:

Krejt 5yje se osht shqipe

I70%
by I####:

I like it

Z70%
by Z####:

pom pelqeika

A70%
by A####:

Good job, kjo rate ke veq per

R70%
by R####:

Loje e vitit 1991. Jemi ne 2015 dhe jo ne 1991.

J70%
by J####:

Por dushet ende pune ne ket loj une lujta por nuk humba ne fund nuk qitke me asgje dhe keshtu nuk pat me te besh atu veq te dilesh prej loje

Y70%
by Y####:

Ide shume e bukur dhe urime...por ka shume gjera qe mungojne, psh: opsion per pause per menu per fillim loje ku ke ngelur touch te jete me responsive leviz avash, te shtenat te mos jene automatike, te kesh mundesi te mbledhesh bonuse gjate misionit qe duhet ndare ne misione besoj....gjithsesi urime

F70%
by F####:

Krejt 5yje se osht shqipe

C70%
by C####:

good game

E70%
by E####:

Best game ever

N70%
by N####:

I like it

H70%
by H####:

Super


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.85
52 users

5

4

3

2

1