Gra: Relaks

Gra: Relaks Free Game

Rated 5.00/5 (2) —  Free Android application by The Raven Lords

Advertisements

About Gra: Relaks

Jedna z najdziwniejszych gier w jakie przyjdzie Ci zagrać w Twoim życiu. Zaskoczy Cię nie raz. Gra rozwija się i zmienia w trakcie jej działania, więc przygotuj się na zaskoczenia.
Nie poddawaj się, graj! Graj!

Gra pełna tajemnic, sam musisz odkryć jak działa i o co w niej chodzi. Co może się stać gdy zdobędziesz 1000 punktów, albo gdy dojdziesz do 10 tysięcy ? Hmm?
Chyba warto sprawdzić. :)

Czekamy na Wasze opinie, pozytywne oraz propozycje zmian.

Grupa The Raven Lords Company. :)
See You Soon In The Game.

---- Płatności ----

Gra jest całkowicie za darmo i już taką pozostanie, jedynie w przyszłości planujemy zamieścić w niej reklamy, ale w taki sposób aby nie utrudniały Wam korzystania z niej i nie odbierały Wam frajdy z gry.
Weźcie pod uwagę, że wykonanie tej gry wymagało od nas pracy i wiedzy, a więc i dużo czasu aby tą pracę wykonać i zdobyć odpowiednią wiedzę do jej wykonania. W zamian za darmową grę, którą oddajemy w Wasze ręce oczekujemy wdzięczności w postaci zainteresowania zamieszczonymi w grze reklamami. Już dziesięciokrotne klikniecie w reklamę i zainstalowanie za jej pośrednictwem aplikacji innych producentów sprawia, że w pełni pokrywacie koszt jaki musielibyście ponieść kupując naszą aplikację za prawdziwe pieniądze w sklepie; dla tego zachęcamy do klikania w reklamy i poświecenia chwil uwagi program, które Wam przypadną do gustu, a ostatecznie dzięki reklamą będziecie mogli je zainstalować na swoich smartfonach i w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność.

Dziękujemy,
zespół The Raven Lords

--- O Firmie The Raven Lords -----

Jesteśmy małą firmą z Polski, z województwa lubelskiego. Naszym celem jest dostarczyć Wam przydatnych i przyjemnych w użytkowaniu programów i gier, które umilą wam dzień. One of the strangest games in which you will play in your life. Will surprise you more than once. The game develops and changes during its operation, so be prepared for a surprise.
Do not give up, play! Play Now!

A game full of mysteries, he must discover how it works and what it meant. What can happen when you earn 1000 points, or once you get to 10 thousand? Hmm?
Probably worth checking out. :)

We look forward to your feedback, positive and suggestions for improvements.

The Raven Lords Group Company. :)
See You Soon In The Game.

---- ---- Payments

The game is completely free and I would remain only in the future we plan to include in its advertising, but in a way that does not hamper you use it and do not deprive you of fun with the game.
Consider that the execution of the game required us to work and knowledge, and therefore a lot of time to do the job and gain adequate knowledge to implement it. In exchange for free game that we give in your hands, we expect gratitude in the form of interest given in-game advertisements. Already ten-click on the ad and installing through her third-party applications makes it fully covers the cost of which would have to incur to buy our application for real money in the store; for this we encourage you to click on ads and dedication moments of attention program that will suit you and, ultimately, through advertising you can install them on their smartphones and in this way to express their gratitude.

Thank you,
The Raven Lords team

--- About us The Raven Lords -----

We are a small company with Polish, Lublin Province. Our goal is to provide you useful and pleasant-to-use programs and games to enrich you day.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Gra: Relaks version 0.0.1 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: pl.theravenlords.thegame, download Gra: Relaks.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
For everyone
Android game

Game History & Updates

More downloads  Gra: Relaks reached 50 - 100 downloads

Oh snap! No comments are available for Gra: Relaks at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
2 users

5

4

3

2

1