First Class

First Class Free App

Rated 4.20/5 (5) —  Free Android application by DETAY DANIS. BILG. HIZ. SAN. VE DIS TIC. A S

Advertisements

About First Class

HAKKIMIZDA

First Class Gayrimenkul; gayrimenkul sektörünün temel aşamasından başlayarak arsa & arazi geliştirme hizmetleri, ticari ve konut proje “ Markalı Proje” pazarlama & satış süreç yönetimi, ikinci el emlak satış ve yatırımcılara kiralama hizmetleri ve son olarak bina yönetimi konularında aracılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

First Class Gayrimenkul; İzmir ve çevresinde tüm bölgede profesyonel çalışma prensip, ahlak ve deneyimleri ile 2008 yılından itibaren öncü olma hedeflemektedir.

HİZMETLERİMİZ

First Class Gayrimenkul Arsa & Arazi Geliştirme

İzmir ve çevresi gelişen, projeye uygun arazi ve arsaların belirlenmesi, analiz edilmesi ve geliştirilip yatırımcıya sunulması aşamalarını içermektedir.

First Class Gayrimenkul Proje Pazarlama & Satış Süreç Yönetimi

Markalı ticari ve konut projelerin pazarlama iletişimi ve satış gücünün oluşturulması, analizi, planlaması, hedeflerin oluşturulması ve raporlama aşamalarını içeren süreç yönetimini içermektedir.

First Class Gayrimenkul Kiralama Yönetimi

Markalı ticari ve konut projelerin ikinci el satış ve yatırımcılara ait kiralama işlemlerini içermektedir.

First Class Gayrimenkul Bina Yönetimi

Teslim sonrası binaların emlak değerlerini korumak, kaliteli hizmet verebilmek amacıyla güvenlik, temizlik, teknik destek, sekretarya, vale, concierge gibi hizmetleri kapsayan bina yönetimi hizmetini içermektedir.

First Class Gayrimenkul Emlak Ofisleri

İzmir Alsancak, Karşıyaka, Bornova, Bayraklı ve Gaziemir bölge emlak ofislerimizle ikinci el ticari ve konut satış ve kiralama aracılık hizmetlerini içermektedir.

ABOUT US

First Class property; Starting from the basic stage of the real estate sector, land & land development services, commercial and residential projects, "Brand Project" marketing & sales process management, provides brokerage and consulting services used real estate and investors in rental services and finally building management issues.

First Class property; Izmir and around professional working principles in the entire region, aims to be a pioneer since 2008, with ethics and experience.

OUR SERVICES

First Class Properties Land & Land Development

Izmir and the environment is improving, the identification of suitable land and land projects, analyzing, and comprises the steps of developed and presented to investors.

First Class Real Estate Project Marketing & Sales Process Management

Branded commercial and residential projects, the creation of marketing communications and sales force, analysis, planning, establishing goals and includes process management, including reporting phases.

First Class Property Lease Management

Branded includes commercial and residential leases belonging to second-hand sales and project investors.

First Class Real Estate Building Management

After delivery of the building to protect the value of real estate, in order to provide quality services security, cleaning, technical support, secretarial, valet involves building management services, including services such as a concierge.

First Class Estate Real Estate Agents

Alsancak, Karşıyaka, Bornova, Gaziemir district includes the flag and our real estate used for commercial and residential sales and rental brokerage services.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install First Class version 3.4.14 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: ak.detaysoft.firstclass, download First Class.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for First Class at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.25
5 users

5

4

3

2

1