Akıllı Alışveriş

Akıllı Alışveriş Free App

Rated 3.62/5 (66) —  Free Android application by Akıllı Alışveriş

Advertisements

About Akıllı Alışveriş

Tamamen ücretsiz bu uygulama ile süpermarket ürünlerinin en uygun fiyata satıldığı markete ulaşmak mümkün. Yapmanız gereken tek şey ürünün üzerindeki barkodu uygulama üzerinden okutmak. Akıllı alışveriş uygulaması sizin için istediğiniz ürünün süpermarketlerin internet sitelerindeki fiyatlarından karşılaştırarak en uygun fiyatı size sunar. Ayrıca ürünün diğer marketlerlerdeki fiyatları da size sunarak kazancınızı size gösterir.
Akıllı market uygulaması akıllı telefonunuzdaki en popüler uygulamaları arasında yer alacak. Şimdi hemen uygulamayı indirin ve alışveriş sepetinizi en uygun fiyatlarla doldurmanın keyfinin yaşamaya başlayın.
Akıllı alışveris uygulaması Kipa, Migros, Kim ve Carrefour gibi ulusal markaların dışında birçok yerel süpermarketi de sizlere öneriyor. Completely free market is able to achieve optimum prices of supermarket products sold through this application. All you need to do is to read through the barcode on the product application. Smart shopping application for the best price by comparing the prices in the supermarkets of the product you want for your website offers. In addition, prices of products by providing you with the other grocery stores also show you your winnings.
Intelligent application store will be among the most popular applications on your smartphone. Download the app now and begin immediately to experience the pleasure of filling your shopping cart at the most affordable prices.
Smart Shopping application Kipa, Migros, many local supermarkets outside of national brands such as Kim and Carrefour also recommend to you.

How to Download / Install

Download and install Akıllı Alışveriş version 1.4 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Not rated
Android package: com.akillialisveris.activities, download Akıllı Alışveriş.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

Version update Akıllı Alışveriş was updated to version 1.4
More downloads  Akıllı Alışveriş reached 1 000 - 5 000 downloads

Oh snap! No comments are available for Akıllı Alışveriş at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.65
66 users

5

4

3

2

1