Chat Shqip - Albanian Chat

Chat Shqip - Albanian Chat Free App

Rated 3.64/5 (126) —  Free Android application by Al Droid

Advertisements

About Chat Shqip - Albanian Chat

Bashkebisedoni me shqiptare nga e tere bota, me kete program te thjeshte chati.

Ne versionin e ri keni me shume funksione si:
- chat privat me kedo
- lista e perdoruesve online
- notifikim me ze
- karikim fotografish
- preferenca te ndryshme

nese ky app ju pelqen, atehere shperndajeni me shoket tuaj

How to Download / Install

Download and install Chat Shqip - Albanian Chat version 1.2 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.aldroid.chatshqip, download Chat Shqip - Albanian Chat.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- chati funksionon serish pas disa modifikimeve te api nga ana e facebook
- mund te sshikoni profilet facebook te personave me te cilet po flisni
Version update Chat Shqip - Albanian Chat was updated to version 1.2
More downloads  Chat Shqip - Albanian Chat reached 10 000 - 50 000 downloads
More downloads  Chat Shqip - Albanian Chat reached 5 000 - 10 000 downloads

What are users saying about Chat Shqip - Albanian Chat

D70%
by D####:

Katastrof

Z70%
by Z####:

Super

I70%
by I####:

Spo me doket diq interesont ky lloj chati

T70%
by T####:

Sen nuk mendoj qyhh hupni

T70%
by T####:

Galaxy s4

T70%
by T####:

hey

Q70%
by Q####:

Pa kuptim

T70%
by T####:

Aplikacion i pavlere ,pasi i ben log in me fb krijon profilin dhe ngecet aty .Beni dicka

U70%
by U####:

عالی

Q70%
by Q####:

Nuk hapet fare .nuk ja vlen

Q70%
by Q####:

make some noyz

N70%
by N####:

Ehh jo dhe aq i mirë

Q70%
by Q####:

nje chat pa lidhje fare

Q70%
by Q####:

S"hapet fare...

Q70%
by Q####:

Shum mir tani shqip

K70%
by K####:

Galaxy s4

D70%
by D####:

:)))

Q70%
by Q####:

Peersh..

Q70%
by Q####:

Leo

Y70%
by Y####:

S"hapet fare...

Y70%
by Y####:

My brothers name is Ardit

S70%
by S####:

Programi qenka i bukur po duhet te behet update per do aplikacione :D

S70%
by S####:

S"hapet fare...


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.65
126 users

5

4

3

2

1