Gazeta Shqip - Albanian Newsp.

Gazeta Shqip - Albanian Newsp. Free App

Rated 3.57/5 (154) —  Free Android application by Al Droid

Advertisements

About Gazeta Shqip - Albanian Newsp.

Gazeta Shqip - Albanian Newspapers

Shkarikoni dhe lexoni gazetat shqiptare nga telefoni/tableti juaj. Kur keni nje lidhje internet mund te shkarikoni shtyoin e dites, e me pas ta lexoni gjte dites edhe kur nuk keni nje lidhje interneti.

How to Download / Install

Download and install Gazeta Shqip - Albanian Newsp. version 1.1 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.aldroid.gazetashqip, download Gazeta Shqip - Albanian Newsp..apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
Bug
buster
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- fix lexuesit pdf
Version update Gazeta Shqip - Albanian Newsp. was updated to version 1.1
More downloads  Gazeta Shqip - Albanian Newsp. reached 10 000 - 50 000 downloads
More downloads  Gazeta Shqip - Albanian Newsp. reached 5 000 - 10 000 downloads
More downloads  Gazeta Shqip - Albanian Newsp. reached 1 000 - 5 000 downloads

What are users saying about Gazeta Shqip - Albanian Newsp.

Z70%
by Z####:

E vleresoj kete qe na e beni te mundur qe te lexojme gazeten ne telefon

Y70%
by Y####:

Pse nuk dalin gazetat ky apo nuk punon fare

Y70%
by Y####:

Shtoni me sh gazeta. Prsh, gazeta panorama

X70%
by X####:

Nuk dalin gazetat

R70%
by R####:

Shtoni si psh sporti ekspres etj

V70%
by V####:

Panorama Sport

Y70%
by Y####:

E vleresoj kete qe na e beni te mundur qe te lexojme gazeten ne telefon

N70%
by N####:

Super

S70%
by S####:

duhet te shtoni me shume gazeta, personalisht do te vleresoja te shtonit gazeten Panorama dhe disa gazeta sportive

B70%
by B####:

Mundesisht te perfshihen edhe gazeta shqip nga Maqedonia dhe Kosova

S70%
by S####:

Niceee krejt ;)

I70%
by I####:

Nje yll e ka teper. Nuk eshte apps per mobile. Perdorni apps per mobile jo per web ....

S70%
by S####:

Shume app i vyer! Sidomos qe eshte falas!

M70%
by M####:

arsyeja qe dhashe 3 yje eshte per faktin se ka pak gazeta po te shtonit gazeta si sport ekspres,sporti shqiptar,panorama sport,paloma, panorama etj.Atehere do ishte super dhe do meritonte 5* pa diskutim. :)

Z70%
by Z####:

Arsyeja...sikur ti shtoni edhe pak gazeta do ishte super per pese yje. .


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.65
154 users

5

4

3

2

1