Lajme Shqiptare

Lajme Shqiptare Free App

Rated 4.55/5 (38) —  Free Android application by Nixsi Technology

Advertisements

About Lajme Shqiptare

App numer 1 (nje) per lexues te lajmeve Shqiptare
Përbëhet nga gazetat kryesore shqiptare, dhe ju jep informacione te reja shqiptare gjatë gjithë ditës. Lajmet e përfshira:
GazetaExpress, BalkanWeb, Albeu, ikub.al, Gazeta TemA, Shekuli, Shqiptarja, NOA Lajme, Gazeta Panorama, ORA News, Gazeta Shqip, MAPO, Gazeta Dita, Lajmi I fundit, Fish Media, Koha Jone, SOT, Almakos, Radio Evropa e Lir and Ama-news.

How to Download / Install

Download and install Lajme Shqiptare version 1.0 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.andromo.dev308822.app438051, download Lajme Shqiptare.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Lajme Shqiptare reached 5 000 - 10 000 downloads
More downloads  Lajme Shqiptare reached 1 000 - 5 000 downloads

Oh snap! No comments are available for Lajme Shqiptare at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
38 users

5

4

3

2

1