İndirim Kolik

İndirim Kolik Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by Mektanya Bilişim A.Ş.

Advertisements

About İndirim Kolik

Hayatımızın her alanında aktif olarak kullandığımız akıllı telefonları, günlük hayatta en sık kullandığımız eşyamız olmak tanımlayabiliriz. Günümüzde telefonlar, sadece birilerini arama ve mesaj atma gibi temel fonksiyonlarının çok çok ötesine geçmişlerdir.

Cep Telefonlarının Sağladığı Kolaylıklar
Teknolojik gelişmelerin insan yaşamına sağladığı sayısız faydadan ve belki de en önemlilerinden biri telefonlardır.
Yaşamımıza sağladığı kolaylıklar çok çok fazla olan cep telefonlarını günlük hayatımızın haberleşme, ulaşım, sağlık, eğitim gibi sayısız alanında kullanmaktayız. Eğer cep telefonları olmasaydı hayatlarımız bu kadar kolay olmazdı.
Uzaktaki sevdiklerimizle iletişime geçmenin en kolay yolu yine telefondur. Farklı şehirlerdeki akrabalarımızı, askerdeki abimizi, sesini duymak istediğimiz annemizi ve babamızı, yemek siparişi vereceğimiz lokantayı, nöbetçi eczaneyi, alışveriş yapacağımız marketi ve daha birçok ulaşım sağlayabileceğimiz noktaya cep telefonları sayesinde kolayca ulaşmaktayız.


Cep telefonlarının hayatlarımızda gözle görülür birçok olumlu etkisi vardır. Kullanımı hızla yaygınlaşmış olan cep telefonları gelişen teknolojik gelişmelerle birlikte sadece telefon etme, mesaj atma aracı olmaktan çıkarak iletişim konusunda birçok ihtiyacımızı giderecek teknolojiyle bürünmektedir. GPRS ve WAP gibi servisler interneti cebimize taşımaktadır. Böylelikle her türlü hizmete ulaşmak oldukça kolay hale gelmektedir. E-postalar, bankacılık işlemleri, veri gönderim ve alımı, alışveriş ve bunlar gibi daha birçok hizmet cep telefonları sayesinde çok daha kolay hale gelmiştir.
İnsan hayatını bu denli kolaylaştıran teknolojinin aynı zamanda hayatımıza olumsuz etkileri de olmaktadır.
Cep telefonu kullanımının hızla arttığı ve teknoloji üzerine kurulu bir hal alan dünyada insan yaşamı yavaş yavaş fakat büyük bir tehlike altına girmektedir. Kullandığımız cep telefonları da bu tehlike tehdidinin başında gelen unsurlardan biri ve en tehlikelisi. Yapılan deneyler ve araştırmalar cep telefonlarının insan hayatıyla oynayan katiller olduğunu gösteriyor. Cep telefonu kullanım yaşının da giderek küçülmesi ile birlikte, o minik insanların ellerine tutuşturulan cep telefonlarının gözle görülmeyen zararlarının seneler sonra ortaya çıkacağı ve bunu engellemek için de bir hayli geç olacağı düşünülmelidir. İnsan toplumunun bazı teknolojik aletleri kullanma konusunda bilinçlendirilmesi ve özellikle de cep telefonlarının gözle görülmeyen uzun vadede ortaya çıkan zararları genç nesle detaylıca anlatılmalı ve küçük yaşta kullanım önlenmelidir.


Cep Telefonunun Günlük Hayata Artılarının Başında Yer Alan İndirimkolik Uygulaması
Zararlarının yanında günlük hayatımızı kolaylaştırmak adına bize yardımcı olduğu birçok nokta bulunan cep telefonlarının teknoloji ile buluşması ile daha da aktifleşen bu yönü bizlere hayatlarımızda pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların en etkililerinden biri de süper marketlerin, mağazaların, alışveriş merkezlerinin bizler için sunmuş bulundukları indirim insertlerini, broşürlerini, tek bir yerde toplayarak elimizdeki cep telefonları aracılığı ile bizlere ileten indirimkolik uygulamasıdır.


İndirimkolik uygulaması; sizlere en yakın konumlarda bulunan güncel fırsatları firmaların broşürlerini de baz alarak sizler için derleyip, haberdar olmanızı sağlamaktadır. Canlı arayüzlü mobil uygulaması ile broşürleri takip edip görüntülemeyi zevkli hale getirerek günlük hayatınızın içinde yer almaktadır. İndirimkolik uygulamasını kullanarak güncel broşür, insert ve katalogları tablet ve telefonlarınız üzerinden her yerden hızlıca görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir ürüne yönelik arama yapabilir ve istediğiniz ürünü içeren broşürleri görüntüleyebilirsiniz. Ve bu sayede aradığınız ürün hakkında fiyat kıyaslaması da yapmış olabilirsiniz. Birçok markanın şube bilgilerine ve harita üzerindeki yerlerine ulaşabilirsiniz, istediğiniz şubede bulunan fırsatları ve indirimleri görüntüleyebilirsiniz.

we use smartphones as active in every aspect of our lives, we can define our stuff that we used to be most common in everyday life. Today, phones, only one of the basic functions, such as call and casts are very far beyond.

Convenience Provided by Mobile Phone
Technological developments in the countless benefits to human life and is perhaps the most important one of the phones.
Providing convenience to our lives so much more than mobile phones in our lives daily communications, transportation, health care we use in numerous areas such as education. If our lives were not cell phones would not be so easy.
Remote like the easiest way to get in touch with what is still the phone. our relatives in different cities, our brothers in the military, our mother and our father, we want to hear your voice, the restaurant will order a meal, the drugstore is, we reach easily through shopping will make the market and many more access points to mobile phones can provide.


Visible in our lives there are many positive effects of mobile phones. Use the phone only with spread quickly to technological developments that the mobile phones are wrapped with the technology to overcome many of our need for communication messages from being cast tool. services such as GPRS and WAP internet carries our pocket. Thus, it becomes quite easy to reach all kinds of services. E-mail, banking, data transmission and reception, shopping and many more services through their mobile phones as it has become much easier.
The technology that makes this much human life at the same time it is also a negative impact on our lives.
Mobile phone usage is increasing rapidly and the installation of a state of human life in the world on technology enters slowly, but under great danger. Use our mobile phones as one of the leading elements of danger and the most dangerous threats. Experiments and research shows that the murderers play with human life mobile phones. with the use of increasingly shrinking mobile phone age, he ignited the hands of the little people mobile phones will emerge after years of losses invisible and must be considered to be a late deal to prevent it. Raising awareness about using some of the technological tools of human society, especially the younger generation of mobile phones should be described in detail the losses on long-term use should be avoided at an early age and invisible.


At the beginning of the application of the Cell Phone Coverage İndirimkolik Daily Life Plus
This aspect further meeting with technology that is activated by mobile phones found many points that will help us to facilitate our daily lives beside the damage we provide many benefits to our lives. One of the most effective of these advantages in supermarkets, shops, shopping centers we have to insert the discount they offered to, brochures, is gathered in one place via mobile phone in our hands we have to transmit indirimkolik application.


İndirimkolik application; Located in the location closest to you based on the current opportunities in the brochure of the company to compile for you, it allows you to be informed. Live interface with the mobile app to follow brochure display making it enjoyable is located in your daily life. İndirimkolik applications using the latest brochures, inserts and catalogs can quickly view from anywhere on your tablet and phone for review. You can search for a product you want to buy and you can view the brochure containing the product you want. And so you might have done in the benchmark prices for the product you are looking for. Many brands can be found on the branch information and the location on the map, you can view deals and discounts available at the branch you want.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install İndirim Kolik version 1.6 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: com.durbasma.ebrosur, download İndirim Kolik.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for İndirim Kolik at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1