بانک مشاغل استان یزد - آفلاین

بانک مشاغل استان یزد - آفلاین Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by Emaar IT

Advertisements

About بانک مشاغل استان یزد - آفلاین

با حمد و سپاس الهی و با همکاری آقای مهندس ابراهیم اقبالی و شرکت فناوری اطلاعات اعمار به عنوان متولی اجرای توسعه و پیشرفت شهر الکترونیک برای اولین بار در سطح استان یزد، اقدام به طراحی بانک اطلاعاتی به نام “بانک مشاغل استان یزد” با هدف رشد و ساماندهی کسب وکار فعالان اقتصادی براساس نیاز عموم مردم وکاربران نمودیم ،تا با یاری حق تعالی و با در نظر گرفتن نیازهای موجود ،ضمن فرهنگ سازی در راستای استفاده از منابع اینترنتی و تسهیل در زمان و امر اطلاع رسانی، ایفای نقش نماییم.

“بانک مشاغل استان یزد” با استفاده از تجربیات لازم به گونه ای طراحی شده که می تواند با اخذ اطلاعات فعالان اقتصادی و ثبت آن بر اساس نوع فعالیت و رشته های شغلی، امکان استفاده از منابع اطلاعاتی مورد نیاز برای عموم را در جهت معرفی هر چه بهتر و ارتقا سطح درآمد، فراهم سازد.

امید است با ایجاد شهر الکترونیک، شهروندان با آسودگی و اطمینان خاطر بتوانند بخش قابل توجهی از تعاملات و نیازهای روزانه خود را با بهره گیری از بسترهای ارتباط الکترونیکی بدست آورند که این امر می تواند به صورت چشمگیری در کاهش زمان، هزینه ها، انرژی و… موثر باشد.

“بانک مشاغل استان یزد” از ابتدای کار خود سایتی به آدرس (www.yazdjobs.com) برای ساماندهی مشاغل راه اندازی نموده و فعالیت خود را به صورت حرفه ای و گسترده تر پیش رو گرفته که به بخشی از آن اهداف در مرحله اول اشاره می نماییم:

ایجاد فضا و بستری مناسب و مطمئن از لحاظ کمی و کیفی با ظرفیت های منحصر به فرد و بالا به تناسب نیازهای متفاوت مشاغل در حوزه استانی.
معرفی جامع مشاغل و نوع خدمات آنان با ایجاد فضایی که بتوانند در سریعترین زمان به صورت اینترنتی تمامی موارد مورد نظر را عملیاتی سازند.
تحکیم و ارتقاء روابط طرفین و امکان استفاده از امکانات و مزیت های یکدیگر.
استفاده از ابزارهای لازم با توجه به دانش روز جهانی در زمینه بازرگانی، با هدف بالا بردن کارایی وکیفیت حوزه های کسب وکار.
استفاده از کارشناسان متخصص و با تجربه در حوزه مربوطه جهت اخذ اطلاعات ،مشاوره و پیگیری امور مربوط به سامانه به منظور سنجش میزان سرعت عمل ،دسترسی مطلوب و انتقال امکانات و خدمات به روز شده به کاربران.
تلاش در جهت ملی نمودن وب سایت جامع مشاغل استان یزد که جزء اهداف مهم ما بوده و در همین راستا گامهای بلند و موثری برداشته شده است.

در مرحله دوم اهداف برای اولین بار در سطح استان یزد بانک جامع اطلاعاتی ایجاد کرده ایم که می توان در آن کلیه مشاغل استان اعم از (علمی وآموزشی، خدماتی، پزشکی، صنعتی و…) را مشاهده کرد.

How to Download / Install

Download and install بانک مشاغل استان یزد - آفلاین version 1.87 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: com.emaarit.app.yazdjobssync, download بانک مشاغل استان یزد - آفلاین.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
Bug
buster
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Bugs Fixed
Version update بانک مشاغل استان یزد - آفلاین was updated to version 1.87
More downloads  بانک مشاغل استان یزد - آفلاین reached 50 - 100 downloads

Oh snap! No comments are available for بانک مشاغل استان یزد - آفلاین at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1