emlaksitem.com

emlaksitem.com Free App

Rated 4.55/5 (80) —  Free Android application by Emlaksitem

Advertisements

About emlaksitem.com

Emlaksitem.com Asrın Grup çatısı altında, İzmir merkezli tüm Türkiye'ye hizmet veren bir emlak ilan bilgi platformu olarak kurulmuştur.

Sektörel bilgisini ve birikimini; kullanıcı dostu, akıllı digital çözümleriyle, gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edip, satışlarınızı hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Emlak Ofislerini ve emlak arayanları bir araya getirme amacıyla kurulmuş, hızlı, dinamik, yenilikçi, yüksek kalite hizmeti ve detaylı ilanları ile sektörde çözüm ortağı olmuştur.

Emlaksitem.com işinizi kolaylaştıran teknolojik alt yapısı ve canlı desteği ile sınırsız sayıda emlak ilanı verebileceğiniz bir platformdur. Emlaksitem.co under my roof Century Group, based in Izmir was established as a real estate classified information platform serving all over Turkey.

Sectoral information and knowledge; user-friendly, smart digital solutions, offering real estate professional, you can save time and money, it aims to accelerate your sales.

Real estate offices and established to bring together those looking for a fast, dynamic, innovative sector has been the partner with the highest quality services and extensive listings.

Emlaksitem.co with your work easier and technological infrastructure is a platform for live support you can give an unlimited number of ads in real estate.

How to Download / Install

Download and install emlaksitem.com version 1.2.36 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.emlaksitem.android, download emlaksitem.com.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.4+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Düzenlemeler:
Mağaza sayfasında mağazaya ait ilanların görüntülenmesi,
Kararlılık ve performans iyileştirmeleri.

Oh snap! No comments are available for emlaksitem.com at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
80 users

5

4

3

2

1