Kendini Giydir

Kendini Giydir Free App

Rated 2.91/5 (126) —  Free Android application by Gojolo

Advertisements

About Kendini Giydir

Bu bir alışveriş için gerçek giydirme uygulamasıdır. Magazalar'da elbise alırken elbiseleri giymek yerine bu uygulama ile alacağın ürünü kendine giydir. Nasıl mı ?
öncelikle yapmanız gereken kendi fotoğrafınızı uygun bir şekilde çekip sonra ürünün fotoğrafını çekip kendi üzerinizde deneyin ve bunun için ürünleri saatlerce giyip çıkarmanız gerekmeyecektir. Belkide böyle bir uygulamayı hep hayal etmişsinizdir. elbise almaya çıkarken ya ben uğraşamam diyip ilk baktığınız elbiseyi alanlarımız çoktur! ve sonra belki hiç giymezsiniz yada alırsınız kimse beyenmez ve o elbiseyi veya ayakkabıyı değiştirmek için yola çıkarsınız bunlara gerek kalmadan kendi hali hazırda çekilmiş bir fotoğrafınız varsa ürünü çekip kombinizi oluşturabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır?
1.start tuşuna basın
2.Camera veya galery seçenekleri var. cameradan veya galery den çektiğiniz resmi ekleyin
3.resminiz görüntülendikten sonra giyim resmi ekle tuşuna basın bir giysi veya bir takı gibi resim çekiniz
4. giysi çektiğiniz veya herhangi bir şey onu kendi resminizin üzerine hareket ettirin sonrasında resme tıklayarak resim önce küçülüp sonra büyümektedir kendiniz için uygun boyuta getiriniz. This is a real dressing applications for shopping. Instead of buying clothes to wear clothes that are a product of the Stores will clothe himself with this application. How Does ?
you need to do first, then pull out a picture of yourself in an appropriate manner on yourself and try out the photo of the product and will not need to remove the hours put products for it. Maybe you've always dreamed of such an application. Our area is very exiting to buy clothes or clothes that I can not just say look first deal! and then maybe you'll get nothing or nobody can dislike giymezs and that you set out to change clothes or shoes without having to pull out of these boilers can create your own product if you have already taken a photo.
How to use?
Press the button 1.Start
There 2.Camer or galerya options. Add picture you took from the CAMERA or galerya
3.The pictures as you pull clothing or jewelry, press Add image after displaying clothing
4. growing or shrink after the clothing you take anything before it by clicking on the picture after picture on the Move Bring your own picture to the appropriate size for yourself.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Kendini Giydir version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.gojolo.dressupyourself, download Kendini Giydir.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.2+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Kendini Giydir reached 10 000 - 50 000 downloads

Oh snap! No comments are available for Kendini Giydir at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
2.95
126 users

5

4

3

2

1