Kuaförvar - Kuaför Bul, Randevu Al

Kuaförvar - Kuaför Bul, Randevu Al Free App

Rated 5.00/5 (7) —  Free Android application by Mole Bilişim

Advertisements

About Kuaförvar - Kuaför Bul, Randevu Al

Kuaför var uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirerek, Sık sık gittiğin kuaförünüden, güzellik salonundan, berberinden, kısaca randevu alarak gittiğin tüm kuaför ve kişisel bakım işletmelerinden randevularını birkaç saniye içerisinde hızlıca alabilirsin.

Kuaför var uygulamasını kullanarak aldığın randevu için randevundan 2 saat öncesinde hatırlatma bildirimleri alabilir ve aldığın hizmetin sonrasında kuaför işletmesine puan verip yorum yapabilirsin.

Dilersen çevrendeki veya dilediğin bir lokasyondaki işletmeleri de türlerine, verdikleri hizmetlere, puanlarına veya uygunluklarına göre listeleyebilirsin, beğendiklerini favori kuaförlerin arasına ekleyebilir ve daha sonra hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Barber had a free way of downloading applications, often from kuaförünü you go, the beauty parlor, the barber, hairdresser appointments from all personal care business and you can get an appointment quickly went briefly taking in a few seconds.

You get from appointment to appointment by using the application can receive reminder notices Barber had 2 hours ahead and give a score to the hair salon business after the service you receive, you can comment.

If you wish to type in the business environment or in a location you wish, the services they provide, you can list the points or fitness, like they can add it to the favorite hairdresser and then you can reach quickly.

How to Download / Install

Download and install Kuaförvar - Kuaför Bul, Randevu Al version 1 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.kuaforvar, download Kuaförvar - Kuaför Bul, Randevu Al.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

What are users saying about Kuaförvar - Kuaför Bul, Randevu Al

D70%
by D####:

Ne zaman sacimi kestirmek istesem o zaman kestirebiliyorum, kuafor yelpazesi gayet genis ????????????


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
7 users

5

4

3

2

1