Markaonly

Markaonly Free App

Rated 5.00/5 (4) —  Free Android application by Ticimax

Advertisements

About Markaonly

1974 yılında ALAATTİN ABACI tarafından NEJAT markası ile kurulan şirketimiz. Kendi imal ettirdiği ürünlerle 42 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

2001 yılında ABACI DERİ ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Olarak şirketleşen markamız 90’lı yıllarda gelişen ve değişen dünya ekonomisine ve modasına ayak uydurarak kendi ürettirdiği ürünlerin yanına CATTERPILAR, HARLEY-DAVIDSON gibi dünya markalarını katarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmiştir.

Bugün gelinen noktada PUMA-NIKE-NEWBALANCE-CONVERSE-TIGER-VANS-SUPERGA gibi dünya markalarının ve GREYDER-POLARİS-SCOOTER gibi yerli markaların yetkili satıcısıdır.

1974 yılından bugüne müşterilerine kredi kartsız taksit imkanı sağlamaktadır.

2015 yılında MARKA ONLY sloganı ve markası ile “sadece marka” satışına odaklanan şirketimiz her zaman en iyi hizmet en iyi fiyat garantisi sunar. Aladdin was founded in 1974 by ABAC brand NEJAT with our company. you are serving our valued customers with products manufactured for 42 years, he checked himself.

In 2001, ABAC LEATHER GOODS CO. LTD. Sti. As our corporate brand of products developed in the 90s and changing the side it generated its own economy and keeping pace with the world of fashion CATTERPI are taking global brands such as HARLEY-DAVIDSON has you continue to serve our valued customers.

NIKE, PUMA reached the point today-is-newBalance-CONVERSE-TIGER-VANS-SUPERGA as a global brand and GRADER-POLARIS-SCOOTER authorized dealer for brands such as indigenous.

loans to customers since 1974, providing the opportunity carded installments.

ONLY BRAND in 2015 and with the brand slogan "only the brand" Our company focuses on the sales offer the best price always guarantee the best service.

How to Download / Install

Download and install Markaonly version 1.3 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.markaonly.mobil, download Markaonly.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Markaonly at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
4 users

5

4

3

2

1