Marketimtem

Marketimtem Free App

Rated 5.00/5 (6) —  Free Android application by Ticimax

Advertisements

About Marketimtem

Bir aile şirketi olarak geçmişi 2004 yılına dayanan Tem Center Gıda Tekstil İnşaat Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ’nin perakende sektöründe yoluna Gaziantep’in yerel marketi olarak devam etmektedir. Aslan ailesi tarafından kurulan Tem Center Gaziantep’in vazgeçilmez marketi olmak için tüm hızıyla çalışmaya devam etmektedir. Gaziantep’te şuanda dört şubesiyle hizmet vermekte olan Tem Center büyüme hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışmalarına devam ediyor.

Gaziantep halkına hizmette sınır tanımayan Tem Center bu büyümeye sanalda da sürdürürerek Gaziantep’in ilk sanal yerel marketi haline gelmiştir. Sanal alışverişte marketimtem.com adresinden ve yaptığı telefon uygulamalarıyla adeta marketi kapınıza getirmeyi başarmıştır. Sanal markette Tem Center kalitesi ve güvencesi altında istediğiniz ürünü raf fiyatına ve hatta indirimli ürünleri bile herhangi ek ücret talep etmeden deneyimli personel ve kadrosuyla evinize getirip size hizmet vermeye devam etmektedir. Sanal alış verişte Gaziantep’in kalbi haline gelmeyi amaçlayan marketimtem.com altyapısıyla sizi bütün alış verişin yorucu ve sıkıcı hallerinden kurtarıyor.

Tıkla Gitsin marketimtem Kapına Gelsin sloganıyla çağın şartlarına uygun güncel bir market haline gelmiştir.

Tem Center olarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gıda, temizlik,kişisel bakım ve nonfood (gıda dışı) kategorilerinde 20.000 kalem ürünün satışını, müşteri merkezli alış veriş mekanlarında, sağlık ve hijyen kurallarına uygun hizmet anlayışı ile en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Kasap, şarküteri, unlu mamülleri ve manav ürünlerinde de kalite standartlarına uygun, günlük taze ve lezzetli ürünleri ile Tem Center güvencesiyle sunmaktadır. Sevgiyle tüm müşterilerine deneyimli kadrosuyla kesintisiz ilk gün ki heyecanıyla her gün sabah saat 08.00 ile akşam saat 22.00’a kadar hizmet vermektedir.

Bir Tem Center kuruluşu olan marketimtem.com’a duyulan ilgi için Gaziantep halkına teşekkür ediyoruz… As a family company history dating back to 2004 Jul Center Food Textile Tourism Transportation Construction Industry LTD. STI's road to Gaziantep in the retail sector continues to be the local supermarket. Leo Jul founded by the family indispensable in Gaziantep Center continues to work with all speed to the grocery store. Gaziantep to achieve its growth targets Jul Center has been serving the now four branch continues to work continuously.

Jul rampant in service to the people of Gaziantep Gaziantep Center has become the first virtual local supermarket is also in the virtual sürdürürerek to this growth. The store literally marketimtem.co with the address and his telephone applications in the virtual shopping has managed to bring to your door. Center virtual store on Jul product quality and shelf price you want and even under the protection of special items brought into your home, even with experienced personnel and staff without requesting any additional fees continue to serve you. aiming to become the heart of Gaziantep in a virtual shopping shopping with all of you marketimtem.co infrastructure, eliminating the tedious and boring cases.

Click Go to the requirements of the age you're coming to the door marketimte my motto has become a convenient store to date.

Jul Center as food without compromising customer satisfaction, cleaning, personal care and Nonfood (non-food) category in 20,000 items of product sales, customer-centric shopping in places, offers health and hygiene rules to their customers at the most affordable price with convenient service. Butchers, delicatessen, bakery and grocery products in accordance with quality standards, offers the assurance Jul Center daily with fresh and tasty products. Lovingly experienced staff to all customers with uninterrupted first day evening at 8:00 o'clock in the morning every day with the excitement serve until 22.00.

One organization, the Center for Jul marketimtem.com The interest we thank the people of Gaziantep ...

How to Download / Install

Download and install Marketimtem version 1.2 on your Android device!
Downloaded 5+ times, content rating: Everyone
Android package: com.marketimtem.mobil, download Marketimtem.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Marketimtem at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
6 users

5

4

3

2

1