Radio Islame Shqip

Radio Islame Shqip Free App

Rated 4.89/5 (97) —  Free Android application by seenztech

Advertisements

About Radio Islame Shqip

Radio islame eshte nje aplikacion qe permbledh gati te gjitha radio islamet shqiptare te te gjitha trevave.
Nese keni ndonje sugjerim per listen e kanaleve na dergoni email dhe ne do te bejme update kanalin tauj te preferuar.
Nese Aplikacioni ka probleme ndonjeher duhet kohe qe ndonje kanal te rifreskohet, na shkruani nje email, e jo te vendosni nje yll te vetem me komente te padobishme. Vetem me ndihmen tuaj ky aplikacion mund te behet me i miri.
Shijoheni
Me Respekt

How to Download / Install

Download and install Radio Islame Shqip version 2.1 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.phonefixpro.radioislame, download Radio Islame Shqip.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Dizajn i rri, eshte e vendosur favorite ku keni mundesi qe te beni favorit, eshte vendosur sleep out dmth vene ne gjume dhe ndalon ne ore te caktuar, perfshire edhe shume permiresime tjera.
More downloads  Radio Islame Shqip reached 10 000 - 50 000 downloads
Version update Radio Islame Shqip was updated to version 2.1
More downloads  Radio Islame Shqip reached 1 000 - 5 000 downloads

What are users saying about Radio Islame Shqip

S70%
by S####:

Disa radio nuk punojnë. Ka shkëputje të shpeshta dhe bllokim të sinjalit

H70%
by H####:

Ndalon ka probleme Si i bëhet

L70%
by L####:

MREKULLUESHEM ♡♡

E70%
by E####:

Its awesame

K70%
by K####:

Falwminderit

S70%
by S####:

allahu ju shperbleft me te mira dhe ju mbroft nga te kqiat ju lumt shum app I bukur

M70%
by M####:

Allahu ju shperbleft per ket aplikacion qe i gjejm te gjitha radiot qe duam

R70%
by R####:

Allahu, ju shperblefte me te mirat e tije te Dunjase, dhe te Ahiretit. Amin. Shume aplikacion i mire.

R70%
by R####:

Allahu ju shperblefte!

F70%
by F####:

shun miree

R70%
by R####:

Arbeni

K70%
by K####:

Shume falimenderit vlla na knaqe zemrat

B70%
by B####:

Permbledhje e shkelqyer e radiove.

K70%
by K####:

shumë bukur


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
97 users

5

4

3

2

1