Shqip Radio Shqipja

Shqip Radio Shqipja Free App

Rated 5.00/5 (13) —  Free Android application by seenztech

Advertisements

About Shqip Radio Shqipja

Pershendetje nga Radio Shqipja
Radio Shqipja eshte nje radio on Air internet stream, dhe eshte nje radio online qe punon shpejt dhe efektiv
Radio shqipja eshte i te gjitha trevave Shqiptare 24 ore live radio muzik, lajme, urime, biseda, panderprere,
Nese keni ndonje sugjerim per listen e kanaleve na dergoni email dhe ne do te bejme update kanalin tauj te preferuar.
Nese Aplikacioni ka probleme ndonjeher duhet kohe qe ndonje kanal te rifreskohet, na shkruani ne email, e jo te vendosni nje yll te vetem me komente te padobishme. Vetem me ndihmen tuaj ky aplikacion mund te behet me i miri.
Shijoheni
Me Respekt

How to Download / Install

Download and install Shqip Radio Shqipja version 2.0.0 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.phonefixpro.radioshqipja, download Shqip Radio Shqipja.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Shqip Radio Shqipja reached 1 000 - 5 000 downloads
More downloads  Shqip Radio Shqipja reached 500 - 1 000 downloads
Name changed  Name changed! Radio Shqipja - Albanian Radio now is known as Shqip Radio Shqipja.

Oh snap! No comments are available for Shqip Radio Shqipja at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
13 users

5

4

3

2

1