Navona

Navona Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by promoLarge

Advertisements

About Navona

Navona, İtalya’nın Roma kentinde 1. yüzyılda kurulmuş Domitian Stadyumu’nun bir parçası olan şehir meydanının ismidir. Şehrin en önemli ve hareketli meydanlarından birisi olan Piazza Navona, Roma’da halen buluşmalarda kullanılan en önemli kavşak noktalarından biridir. Akdeniz kıyısında bulunan Mersin’in Yenişehir ilçesinin en nezih, sakin ve güvenli semtlerinden biri olan Pozcu’da konumlanan Navona Otel, misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve dekore edilmiş yeni bir konaklama kompleksidir. Ferah ve aydınlık lobisindeki rahat koltuklarda otururken kahvenizi ya da çayınızı içmek veya geniş yayın arşivini okumak için Navona Otel şehirdeki en iyi seçenektir.

Otelimize rezervasyon yaptığınız andan itibaren, otelimizden ayrıldığınız ana kadar, uzman personelimizden profesyonel hizmet alırsınız. Misafirlerimizi en iyi şekilde karşılamak, onların kendilerini evlerinde hissetmelerini ve aradıkları rahatlığı bulmalarını sağlamak için daima elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Mersin’deki yeni Navona Otel’in ismi, İtalya’nın ünlü meydanından gelir. Tipik bir Barok mimari örneği olan Navona Meydanı’ndan esinlenerek tasarlanan dış cephesinden iç dekorasyonuna kadar özel bir tesistir Navona Otel. Lüks, ihtişamlı, ferah ve aydınlık alanlar, Navona Otel’in değerli misafirlerine benzersiz bir deneyim sunmak üzere özel olarak planlanmıştır. Göz alıcı altın rengi, kalite ve mütevazılığı yansıtan dinlendirici kum beji ve ortama hareket katan koyu lacivert kadife kaplamalarla bütünleşen büyük aydınlatma grupları; Navona Otel’in, ismini aldığı Navona Meydanı gibi hareketli, dinamik, ilgi çekici ve benzersiz bir kompleks olmasını sağlar.

Mersin’in önemli bir etkinlik, toplantı, konaklama ve buluşma noktası olmayı hedefleyen Navona Otel, şehrin yeni gözdesidir. Navona, Italy in the 1st century Roman city founded in the name of the town square, which is part of the Domitian Stadium. The city's most important and moving one square from the Piazza Navona is one of the most important crossroads is currently used for the meeting in Rome. Located on the Mediterranean coast is the most decent of Mersin's Akdeniz district, one of which is located in a quiet and safe neighborhood pose the Hotel Navona, designed and decorated all the needs of the guests is a new accommodation complex. The lobby is spacious and bright drink your coffee or tea while sitting in a comfortable chair or wide broadcasting Navona the best option in the city to read the archives.

From the moment you book our hotel, until you leave our hotel, you receive a professional service from our expert staff. meet our guests in the best way we always do the best we can to make them feel themselves in their homes and find the comfort they seek.

new Navona Hotel in Mersin's name comes from Italy's most famous squares. A typical example of Baroque architecture from the interior to the exterior Navona Inspired by a special facility Navona Square Hotel. Luxurious, sumptuous, spacious and bright areas are specially designed to offer a unique experience to Navona hotel's esteemed guests. Eye-catching gold, beige and sand quality and relaxing environment action adds great lighting groups that integrate with dark blue velvet coating reflects modesty; Hotel Navona, Navona Square took its name as moving, dynamic, engaging and provides a unique complex.

Mersin an important event, meeting, accommodation and Hotel Navona aims to be a meeting point, a review of the new city.

How to Download / Install

Download and install Navona version 1.0.1 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.promolarge.app.navona, download Navona.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.2+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Navona at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1