TopAL Tv

TopAL Tv Free App

Rated 4.59/5 (371) —  Free Android application by Shqip TV Shqip

Advertisements

About TopAL Tv

TopAL Tv i te gjitha trevave Shqiptare 24 ore live panderprere,
Nese keni ndonje sugjerim per listen e kanaleve na dergoni email dhe ne do te bejme update kanalin tauj te preferuar.

Nese Aplikacioni ka probleme ndonjeher duhet kohe qe ndonje kanal te rifreskohet, na shkruani nje email, e jo te vendosni nje yll te vetem me komente te padobishme. Vetem me ndihmen tuaj ky aplikacion mund te behet me i miri.

Shijoheni
Me Respekt

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install TopAL Tv version 1.1 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.topal.albania, download TopAL Tv.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Shtuar Me Shume Kanale Dhe Permisuar TopAL Tv :)

What are users saying about TopAL Tv

70%
by ####:

Ne celular punon shume mire dje pashe bajernin nuk pati nderprerje.juven nuk e hapte po tashi ne shqiptaret dum dhe falas dhe mire.per mu ha 1-10 une jap 10.nuk e di me androit box punon qe ta lidh me tv? E ka provuar njeri?

70%
by ####:

shume mir kanalet ke serveri 1 nuk ngecin fare ☆☆☆☆☆

70%
by ####:

Eshte i mir por ka ngecje prej 1 deri tek 10 un jap 6

70%
by ####:

Shume i mire si Aplikacion

70%
by ####:

Bukur shum urime

70%
by ####:

5 stars per ju

70%
by ####:

Perfect

B70%
by B####:

Grrat

70%
by ####:

Shumë mirë po instaloni Chromcast është mjaft e favorshme për ne që nuk kemi smart tv.Ju faleminderit!

70%
by ####:

Shum aplikacion I mir , vetem duhen rregulluar pak kanalet e sportit se ngecin shpesh, gjithsesi ne pergjithesi shumir

M70%
by M####:

Ne fillim kanalet punonin mire.Tani nderpiten gjithe kohen duke mos pare asgje.E c'instaluam dhe e hodhem ne plehra.

70%
by ####:

Po ju jap5 yje meqe i kerkoni per te rregulluar cilesine programit,,por rregullojini pak programet q t mos ngecin!!!

E70%
by E####:

Aplikacioni eshte i shkelqyeshem e vlersoj me 5 yje ka disa programe qe nuk hapen besoj qe do i rregulloni

70%
by ####:

App shum I mir dhe HD, rekomandoj të ri freskohen kanalet pasi ndonjëherë kanalet jepen me ngecje

70%
by ####:

Nuk instalohet në android box ,android verzioni 4.2.Ja po të vlerësoj me pesë yje nëse e konfiguron për android box.

70%
by ####:

Good app por akoma ngecin, mundohuni ta zgjidhni kete

J70%
by J####:

Nuk punon. Aplikacion kot. Nuk punojn supersportet.ndalej figura shpejtesin e internetit e kam 25 mega

70%
by ####:

Eshte nje app kot fare me te shumtat nuk i hap fare te tjerat Jan me nderprerje

C70%
by C####:

Vetem fillimi...jepini kohe, dhe mbeshteteni se me mire do funksionoje.

X70%
by X####:

faleminderit,po te jete e mundur edhe kanet e tjera tring sport

O70%
by O####:

Shum pak kanale jan te pakten duhet te jene dhe kanalet komedi

70%
by ####:

shum bukur vetem vazhdoni mbani regullisht video formatin e mir

70%
by ####:

Duhen shtuar me shum kanale dhe disa kanale nuk hapen

L70%
by L####:

Ngrin figuara shum shpesh dhe Ka shkeputje shum her....

70%
by ####:

Hallall 5 Yje Për Ju

B70%
by B####:

Shtoni kanale shun mir funksjonon

C70%
by C####:

Deri tani punon sh.mire.

70%
by ####:

Bravo Mir p.o. Bonn

H70%
by H####:

Mat fortit

70%
by ####:

Good app

Q70%
by Q####:

The best

P70%
by P####:

Kanalet ngecin.......❌❌❌

70%
by ####:

supet

P70%
by P####:

All

O70%
by O####:

super

F70%
by F####:

Thenks

F70%
by F####:

Outstanding

70%
by ####:

Nice

70%
by ####:

Very nice


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
371 users

5

4

3

2

1