Týmuj

Týmuj Free App

Rated 4.08/5 (159) —  Free Android application by Event Service s.r.o.

About Týmuj

Aplikace pro snadnou organizaci a komunikaci ve sportovních týmech. Kapitáni, vedoucí nebo trenéři mohou své týmy snadno řídit přímo z mobilu. Hráči mají perfektní přehled o dění v týmu kdykoli po ruce. Aplikaci lze využívat samostatně nebo jako doplněk webového profilu týmu na Týmuj.cz.

PŘEHLED
Rychle se dozvíte, kdy, kde a v kolik hrajete, nebo trénujete. Dostáváte aktuální informaci o tom, jestli se vás na place sejde dost, nebo zda se vám třeba nepřekrývají události v různých týmech.

DOCHÁZKA
Abyste si mohli zahrát, musíte se nejdřív sejít. S docházkou v mobilu budete včas vědět, s kým můžete počítat a kdo tentokrát vynechává. Zjistěte, kdo chodí na akce pravidelně a kdo je na soupisce pouze do počtu.

NOTIFIKACE
Systém notifikací je neprůstřelný. Pozvánka na akci, kterou vytvoří kapitán, přijde všem a včas. Nikdo se tak nemůže vymlouvat, že o něčem nevěděl.

CHAT K AKCÍM
Domluvte se, kdo bere auto a kdo si vezme na starosti pitný režim. Vymyslete taktiku na příštího soupeře, nebo proberte, jak se vám povedl poslední zápas. Application for easy organization and communication in sports teams. Captains, managers or coaches can easily follow their teams right from your mobile. Players have a perfect overview of what is happening in the team anytime. The application can be used independently or as an add-on web team profile Týmuj.cz.
 
OVERVIEW
Quickly find out when, where and how you play or train. Receive current information about whether you will meet on the set a lot, or if you need to overlapping events in different teams.
 
ATTENDANCE
To play, you must first meet. With the attendance of mobile phone you in time to know who you can count on and who misses this time. Find out who goes regularly to the action and who is on the roster only in number.
 
NOTIFICATION
Notification system is bulletproof. Invitation to action that creates a captain, and all will come in time. Nobody can not excuse that he did not know anything about.

CHAT to action
Agree on who takes the car and who will take charge of drinking regime. Think of tactics for the next opponent, or discuss how you succeeded last game.

How to Download / Install

Download and install Týmuj version 2.8.3 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.tymuj, download Týmuj.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- oprava chyb
- management jazyků
- uživatelské nastavení aplikace
- rychlejší registrace

What are users saying about Týmuj

C70%
by C####:

Keď bude mať offline, bude najlepšia.

D70%
by D####:

Zatím používám krátce, ale určitě to chtělo notifikace na novou událost týmů - editováno - nyní funguje dobře push notifikace

C70%
by C####:

Po updatu padá rovnou při startu :(

C70%
by C####:

Zlý backpress handling opravíte za 2 minúty, dovtedy to bude všetkých pekne otravovať... Hlavné tlačítka (prídem, nepríde, neviem) by som dal veľké a nie do rohu... ale ajtak ma teší, že konečne máte apku.

D70%
by D####:

Fajn, ze uz je appka. Zatial skor priemer. Chybaju mi komentare pri ucasti ako na webe. Appka sa na Androide neda vypnut, to je zatial najvacsia chyba.

C70%
by C####:

Konečně aplikace! Zatím vypadá slibně, ale chybí mně lepší přehled komentářů k docházce a hlavně vzkazy nebo chat. Očekávám brzy. Design? Asi moc velký font, nelíbí se mně to.

Z70%
by Z####:

Great start. Looking forward to full version.


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.15
159 users

5

4

3

2

1