SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA Free App

Rated 4.95/5 (181) —  Free Android application by MAT Holding

Advertisements

About SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Sarı Kırmızıya Gönül Vermiş Cimbomlu Taraftarın Ücretsiz ve Telefon numaraları gözükmeden konuşabileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamayı indirdikten sonra telefon doğrulaması yapıp direkt kayıt olabilirsiniz.

Telefon numaranızı kesinlikle uygulama içindeki kişiler göremez. Tamamen ücretsizdir. Sizden her hangi bir aylık veyahut tek seferlik ücret alınmaz.

Uygulamadaki NASIL KULLANILIR Bölümünden Duyurular ve Çekilişler yapılabilir. NASIL KULLANILIR Bölümündeki Kuralları lütfen okuyunuz.
Kural ihlali yapanlar SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA Uygulamasından Belli Bir Süre Uzaklaştırılır.Sarı Kırmızı Mesajlaşma hız ve güvenlik odaklıdır ve tamamen ücretsizdir.
Sınırsız sayıda mesaj, fotoğraf, video ve istediğiniz türde (.doc, .zip, .pdf, .apk vs.) dosya gönderebilirsiniz. 5000 kişiye kadar grup oluşturabilir ve 100 kişiye kadar kişiye aynı anda mesaj yayını yapabilirsiniz.
Sarı Kırmızı Mesajlaşma Özellikleri:
HIZLI: Sarı Kırmızı Mesajlaşma en hızlı mesajlaşma uygulamalarından biridir çünkü sunucu alt yapısı dağıtık sunucularını kullanır.
GÜVENLİ: Sarı Kırmızı Mesajlaşma mesajlarınızı şifrelenerek bilgisayar korsanlarından korunur.
BULUT DEPOLAMA: Sarı Kırmızı Mesajlaşma verileriniz tüm cihazlarınız arasında güvenli bir şekilde senkronize edilir.
GRUP SOHBETİ ve PAYLAŞIM: Sarı Kırmızı Mesajlaşma uygulamasıyla 5000 kişiye kadar grup oluşturabilir ve yüksek boyutlarda dosyalar paylaşabilirsiniz. Uygulamayı İndiren Kişi Direkt Olarak GALATASARAY Mesajlaşma Gruplarına dahil olacaktır.
ÜCRETSİZ: Sarı Kırmızı Mesajlaşma ücretsizdir ve üyelik ücreti gibi ek ücretler istemez.
GİZLİLİK: Gizli Sohbet sayesinde kendini yok eden mesajlar gönderebilir böylece karşı taraf mesajınızı gördükten sizin belirlediğiniz bir süre sonra mesajınızın her iki taraftan da silinmesini sağlayabilirsiniz. Gizli Sohbet mesajları şifrelenerek gönderilir ve sizden ve tarşı taraftan başkası tarafından görülemez.

Facebook Sayfamız : facebook.com/galatasaraymesajlasma

İnstagram Sayfamız : instagram.com/galatasaraymesajlasma Yellow Red Gönül Vermiþ Cimbomlu Fan Free is a messaging application and phone number to talk from the show. Once you download the app you can make a direct recording of telephone verification.

People certainly can not see your phone number in the application. It is totally free. You will not be charged any monthly Or, one time.

Announcements can be made practical and Raffle HOW TO USE from the Department. HOW TO USE Please read the Rules of the Chapter.
YELLOW RED rule violation MESSAGING who is expelled from the application of a particular time.Yellow is focused Red Messaging speed and safety, and is completely free.
Unlimited number of messages, photos, videos and the type you want (.doc, .zip, .pdf, etc. .apk) You can send files. You can create groups of up to 5000 people and at the same time you can broadcast messages to people up to 100 people.
Yellow Red Messaging Features:
FAST: Yellow Red Messaging is one of the instant messaging applications on the server because it uses a distributed server infrastructure.
SAFE: Yellow Red Messaging protected from hackers by encrypting your messages.
CLOUD STORAGE: Yellow Red Messaging your data synced across all your devices safely.
CHORD and SHARING: Yellow Red Messaging application can create groups with up to 5,000 people and can share files in higher dimensions. Download the People application will be included in the Direct Messaging Group as Galatasaray.
FREE: Yellow Red Messaging is free and does not require additional fees such as membership fee.
PRIVACY: With Chat you can send secret messages that self-destruct after a while your message so you specify the opposite side you can see your message allows you to remove yourself from both sides. Secret Chat messages are sent encrypted and can not be seen by you and the other party ~ ci.

Our Facebook Page: facebook.com/galatasaraymesajlas Up

Our instagram page: instagram.com/galatasaraymesajlas Up

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA version 7.0 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Not rated
Android package: com.wSARIKIRMIZIMESAJLASMA_4917148, download SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Erkekler Grubu Kuruldu. Sistem iyileştirmeleri yapıldı

Oh snap! No comments are available for SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
181 users

5

4

3

2

1