Kuaför X Rezervasyon

Kuaför X Rezervasyon Free App

Rated 5.00/5 (9) —  Free Android application by Hüseyin Altunbaş

Advertisements

About Kuaför X Rezervasyon

Tamamen ücretsiz olarak Android ve iOS kullanıcılarına sunulan uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Daha sonra kullanıcı adı ve şifre girerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Semtlere göre kuaförleri listeleyen uygulamada önceki rezervasyonlarınızı ve size özel fırsatları görüntüleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Arama kısmına bulunduğunuz ilçe ve semt adını yazmak. Daha sonra uygulama sizin için en uygun olan kuaförleri listeleyecektir.

Bu liste üzerinde dilediğiniz kuaförü seçerek rezervasyon yaptırabilir ve harita üzerinde yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca Kuaför ve kişisel bakım ile ilgili indirim, kampanya vb. gibi haberleri takip edebilirsiniz.

Bayanların hayatını kolaylaştıracak olan Kuaför X Kuaför Rezervasyon uygulamasını denemelisiniz. Totally free Android and you have to be a member before you can use the application available to iOS users. You can then use the application by entering a user name and password.

Your previous reservation application that lists according to district hairdresser and you can view special deals. You need to do is write the name you found in the search of towns and districts. Then the application will list the most suitable for your hairdresser.

You can make a reservation on this list by selecting the desired hairdresser and get directions on the map. Hairdresser and also discounts on personal care, campaigns and so on. You can follow such news.

Mrs. Barber that will facilitate the lives of the X Barber should try our application.

How to Download / Install

Download and install Kuaför X Rezervasyon version 1.4 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: kuaforx.com.app, download Kuaför X Rezervasyon.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Çeşitli güvenlik güncelleştirmeleri yapıldı.
Version update Kuaför X Rezervasyon was updated to version 1.4
More downloads  Kuaför X Rezervasyon reached 100 - 500 downloads

Oh snap! No comments are available for Kuaför X Rezervasyon at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
9 users

5

4

3

2

1