Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı

Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı Free App

Rated 4.68/5 (59) —  Free Android application by Huseyin Atasoy

Advertisements

About Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı

Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı Koineks, BTCTürk, Koinim ve Vebitcoin borsalarındaki yatırımlarınızın değerlerini anlık olarak takip etmenizi sağlar. Uygulama ücretsiz/reklamsızdır ve öyle kalacaktır.

Uygulama başta sadece Koineks için yazılmış olsa da uygulamaya zamanla Türkiye'deki diğer popüler borsalar da eklenmiş ve uygulamanın ismi "Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı" olarak değiştirilmiştir.

Uygulama ile MarketCap hacimlerini de takip edebilirsiniz (v1.2+).

Güncel sürümdeki birimler: bitcoin, ethereum, litecoin, dash, dogecoin, ripple, nem

Uygulama kişisel kullanım için geliştirilmiştir ve geliştiricinin bu borsalar ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır.

Uygulamayı yükledikten sonra yatırımlarınızı girerek net kâr/zarar durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz. Herhangi bir yatırımı silmek için Yatırımlarım bölümünde borsaya dokunup en alttaki "Hareketi sil" seçeneğini kullanabilirsiniz.

İlgili sunuculara fazla yüklenilmemesi için uygulama, fiyatları otomatik olarak güncellememektedir. Seçtiğiniz borsadaki fiyatları güncellemek için "güncelle" butonuna dokunabilirsiniz.

Not: Yeni eklenen satış seçeneği ile birlikte gösterilen net kâr, yatırımlarınıza harcadığınız toplam tutar üzerinden hesaplanacaktır. Satış yaparak elde ettiğiniz kâr miktarları anaparaya dahil olmayacağından, Anlık Net Kâr bölümündeki hesaplamalara da dahil edilmeyecektir.

Veriler, ilgili borsaların sitelerinden çekilmektedir ve doğruluğu ile iligli sorumluluk geliştiriciye ait değildir. İlgili siteleri bakıma girdiğinde/çok geç yanıt verdiğinde fiyat bilgilerinin güncellenmesi başarısız olacaktır. Bu durum program ile alakalı değildir.

http://www.atasoyweb.net/Koineks-Kar-Zarar-Hesaplayici Crypto Currency Profit and Loss Calculator Koineks, btctürk, Koinè and allows you to keep track of your investments in real Vebitco values ​​in the stock market. Application is free / ad-free and will remain so.

Applications written primarily in the stock market only added to other popular application, though Koineks time for Turkey and the application name "Crypto Currency Profit and Loss Calculator" as amended.

You can also track marketcap volume with the application (v1.2 +).

The units in the current version: Bitcoin, Etherium, litecon, dash, dogeco's, ripple, humidity

The application is developed for personal use and the developer does not have anything to do with such exchanges.

After installing the application, enter your investments net profit / loss you can follow your status instantly. Touch My stock in the investment section at the bottom to delete any investment "Delete Motion" You can use the option.

Not to be incurred over the relevant application server, the price can not be updated automatically. You choose to update stock prices in the "Update" button you can tap on.

Note: The newly added sales options shown together with the net profit will be calculated on the total amount you spend on your investment. Will be included in the principal amount of profit you get by sales, it will not be included in the calculation of the instant net profit section.

Data is pulled from the website of the relevant stock exchange and are not the responsibility of the developer to associate with accuracy. Related sites when the maintenance / updating price information when responding too late will fail. This situation is not associated with the program.

the http://www.atasoyweb.net/koineks-kar-zarar-hesaplayic

How to Download / Install

Download and install Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı version 1.2 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Everyone
Android package: net.atasoyweb.koinekskarzarar, download Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- Gece modu daha okunaklı hale getirildi,
- Koineks için Nem,
- Bazı iyileştirmeler,
Not: Uygulamayı güncelledikten sonra bir sorun yaşarsanız kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.

What are users saying about Kripto Para Kâr Zarar Hesaplayıcı

T70%
by T####:

Uygulama harika fakat fiyat alarmi da eklenebilirse muthis olur.


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.75
59 users

5

4

3

2

1