Kamyonum

Kamyonum Free App

Rated 5.00/5 (8) —  Free Android application by Maxiva Internet Hizmetleri

Advertisements

About Kamyonum

HERKESTEN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN!

Ağır vasıta ve taşımacılık sektörünün en güçlü mecraları olan Kamyonum Dergisi ve Otobüsüm Dergisi tüm güçlü içerikleriyle artık elinizin altında.

Sektöre ilişkin tüm haberler, yenilikler ve değişimler, sadece bizde bulacağınız çok özel araştırmalar ile Kamyonum mobil uygulamasında.

Telefonunuzda bir dokunuşla sektörün nabzını tutabilirsiniz.

Telefonunuza indirdiğiniz Kamyonum mobil uygulaması en son haberleri ve çok özel araştırmaları her ortamda yanınıza taşıyor.

Telefonunuza gelecek anlık bildirimlerle son gelişmeleri takip edecek; hiçbir gelişmeden uzak kalmayacaksınız.

Sektördeki tüm gelişmeleri, teslimatları, mevzuatlardaki değişimleri, yeni araçlara ilişkin tüm testleri artık kamyonum mobil uygulaması sayesinde en kısa yoldan takip edeceksiniz.

Hiç beklemeden ücretsiz Kamyonum mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin, herkesten önce sizin haberiniz olsun! NEWS BEFORE ANYONE YOU WHETHER you!

Heavy vehicles and trucks Journal of the most powerful mediums of the transport sector and Bus Magazine with all the now powerful content at your fingertips.

all news related to the sector, innovations and changes, I'm just very special trucks with research you'll find us in mobile applications.

You can keep the pulse of the industry touch your phone.

Truck mobile application you download to your phone the latest news and exclusive research carries with you in any environment.

instant notification to your phone with the latest developments in the future will follow; You stay away from any development.

All the developments in the sector, deliveries, changes in legislation, now all the tests on new vehicles will follow the shortest path through the mobile app truck.

Trucks free mobile app download without waiting your mobile phone, you get your news before everyone else!

How to Download / Install

Download and install Kamyonum version 1.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: net.maxiva.kamyonum, download Kamyonum.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

What are users saying about Kamyonum

E70%
by E####:

Good


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
8 users

5

4

3

2

1