Radio Shqip

Radio Shqip Free App

Rated 4.41/5 (51) —  Free Android application by seenztech

Advertisements

About Radio Shqip

Radio shqip i te gjitha trevave Shqiptare 24 ore live panderprere,
Nese keni ndonje sugjerim per listen e kanaleve na dergoni email dhe ne do te bejme update kanalin tauj te preferuar.
Nese Aplikacioni ka probleme ndonjeher duhet kohe qe ndonje kanal te rifreskohet, na shkruani nje email, e jo te vendosni nje yll te vetem me komente te padobishme. Vetem me ndihmen tuaj ky aplikacion mund te behet me i miri.

Shijoheni
Me Respekt

How to Download / Install

Download and install Radio Shqip version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: radioshqip.phonefixpro.dk, download Radio Shqip.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.2+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Radio Shqip reached 10 000 - 50 000 downloads
More downloads  Radio Shqip reached 1 000 - 5 000 downloads

What are users saying about Radio Shqip

R70%
by R####:

Shumë apk i mirë

R70%
by R####:

Love

Y70%
by Y####:

Best bunch of Albanians stream radios!


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.45
51 users

5

4

3

2

1